Zobacz pełną wersję : Statyw Funsports 6894, co innego do 500zł ???
michal22
19-06-2006, 14:45
Miał ktoś do czynienia z ta firmą albo tym modelem statywu ?? Wiem, że polecanie Manfroto ale jaki inny statyw mozecie polecic do 500 zł??? jeśli to możliwe to super by miał również mozliwość ustawiania do zdjęć makro.
Heimdall
19-06-2006, 16:00
To skozystam z okazji. Można kupić jakiś dobry statyw do 200 zł??
Manfrotto 190 Basic z glowica 141RC - razem ok 550zl, a sprzet wysokiej klasy.
Jesli masz pare groszy wiecej doloz do 190Pro (ekstra 100zl) - bedziesz mial wyjmowana kolumne.
[ Dodano: Pon Cze 19, 2006 4:08 pm ]
To skozystam z okazji. Można kupić jakiś dobry statyw do 200 zł??
Najwyzej stolowy pod kompakt. Sensowne pod lustrzanke zaczynaja sie od 300-400zl, a za 550-700zl mozna miec juz naprawde dobry.
Heimdall
19-06-2006, 16:10
dzięki spoko czyli musze na więcej się szarpnąć:)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.