PDA

Zobacz pełną wersję : Rozmycie tła "dynamiczne"



x-x
08-10-2008, 20:49
Jak osiągnąć taki efekt:
http://www.mazoviamtb.pl/fotki/jablonna08best/b/COV_0808.jpg
http://www.mazoviamtb.pl/fotki/jablonna08best/b/COV_1059.jpg
http://www.mazoviamtb.pl/fotki/jablonna08best/b/COV_1063.jpg
?
Czy poprzez zmainę ogniskowej przy naciśnięciu spustu migawki? Czy w PS?

truman20
08-10-2008, 21:00
Poprzez zmianę ogniskowej raczej.

Mi tak wyszło jak spadałem z drzewa:
http://www.truman.yoyo.pl/picture.php?img=imgp7398.jpg&show=full
...i jak mnie niedźwiedź gonił:
http://www.truman.yoyo.pl/picture.php?img=imgp7331.jpg&show=full

m_a_j_k_e_l
08-10-2008, 21:09
hahaha

cammal
08-10-2008, 22:08
dodatkowo zeby zatrzymac obiekt na pierwesszym planie nieruchomym, musisz blysnac lampa w trypie REAR (czyli przed samym zamknieciem migawki a nie zaraz po otwarciu jak to jest domyslnie)

x-x
08-10-2008, 22:31
Muszę potrenować tą technikę fotografowania. Efekty są super.