PDA

Zobacz pełną wersję : pojemnosc - Lowepro Nova/Rezo 180



uho
07-10-2008, 22:58
Witam, mam pytanie do posiadaczy tych toreb,
czy pomieszczę w nich następującą zawartość:
d70s + 70-300vr, d80 + 16-85, 35/2, sb600 i drobnica?

chce dobrać taki rozmiar torby aby pomieściła taka kombinacje, lecz aby nie była za duża, nie zawsze będę nosił drugie body, ale chciałbym dobrać taką torbę żeby było to możliwe i wygodne w użyciu

Darckar
08-10-2008, 08:35
Mam Nova 180, to co opisałeś moim zdaniem nie wejdzie, jedno body + obiektywy i sabinka jeszcze może da rade, ale dwie puszki z zapiętymi szkłami to ja tego nie widzę

uho
08-10-2008, 08:54
dzięki wielkie

mikkay
08-10-2008, 13:50
Poszperaj tutaj: http://www.cambags.com/

uho
08-10-2008, 18:51
mikkay, przejrzałem ja na wylot wczesniej

d70s z podpietym vr 70-300 ma okolo 22cm, trudno mi dobrac wieksza torbe w ktorej zmiescil by sie w pionie, no i oczywiscie jeszcze jedno body ze sredniej dlugosci obiektywem tez umieszczone w pionie,
wszystkie torby typu rezo/nova 180,190 nie maja wiecej niz 20cm wysokosci wg rozmiarow wewnetrznych, przez co trudno by sie domykaly !

przygladalem sie jeszce stealth reporter d200/300, te torby zdaja sie byc bardziej elastyczne i mimo tego ze wysokosc wewnatrz to 19,5 cm, moze moja kombinacja by sie zmiescila ?

mieszkam z dala od cywilizowanych miast gdzie mozna sobie poogladac torby, dlatego mam taki dylemat ;-/

maly5
08-10-2008, 19:41
no do Rezo czy Nova4 w pionie to na bank nie wejdzie cokolwiek podpiete do 70-300vr. predzej wzdluznie ale wtedy 2 body z upietym obiektywem moze byc problemem. nie wiem czy to bedzie proste w malych torbach, choc jakis czas temu chyba na gieldzie ktos sprzedawal cos do czego miescil sie 70-200vr w pionie. i nie byla jakas gigantyczna przy tym.

uho
08-10-2008, 19:59
no wlasnie chodzi mi o cos nieduzego, bo nie zawsze dwie puszki bede nosic i gdy kupie torbe duza to noszenie w polowie pustej mija sie z celem

deoc
08-10-2008, 20:10
ja w rezo 160 nosilem d70s i 70-300vr i nic wiecej sie nie miesci.No moze ze 2 baterie w bocznej/przedniej kieszeni. albo d70s z t17-50 i sb600.

eRJot
08-02-2009, 20:24
Mię uświadomcie proszę do czego w Nova 180 służy ta podwójna "tylna ścianka" (taka kieszeń bez zaszytego dna) bo nijak nie mogę tego wykombinować.

eXtreme
09-02-2009, 11:48
Nawet na ich stronie gdzieś napisane jest, że służy np aby torbę założyć na wysuwana rączkę walizki, żeby łatwiej było ją (torbę z aparatem) przewozić :)

Framek
09-02-2009, 11:52
tamrac system 6

http://www.tamrac.com/

eRJot
09-02-2009, 14:24
Nawet na ich stronie gdzieś napisane jest, że służy np aby torbę założyć na wysuwana rączkę walizki, żeby łatwiej było ją (torbę z aparatem) przewozić
Dzięki za pomoc. Nie doczytałem na stronie a sam na takie zastosowanie tej kieszeni bym nie wpadł.