PDA

Zobacz pełną wersję : Jak sie robi takie zdjęcia ?



xmiszax
07-10-2008, 10:54
http://mehmeturgut.deviantart.com/art/gidin-lan-olm-100006247

Witam , pytanie o obiektyw jakim mógł to przypuszczalnie zrobić. Na stronie znajdują się niektóre informacje.
W jaki sposób wyciąga się tak szybkie migawki na takiej przysłonie ?

Pozdrawiam.

pawel
07-10-2008, 11:16
jeżeli używasz tylko światła błyskowego, to czas nie ma wpływu na ekspozycję, dopóki używasz czasów na których jest synchronizacja (rejestruje się ten sam błysk i tyle).

adam.dorozinski
07-10-2008, 12:09
ISO50, f/20, 1/200s ... znaczy się było DUŻO ŚWIATŁA. Stawiałbym na lampy w studio.

Jaki obiektyw? A co za różnica ... to nie obiektyw jest sekretem wyciągania krótkich czasów przy mocno domkniętej przysłonie ;)