kroolik
07-10-2008, 10:52
Nie wiem czy dobrze to okreslilem w temacie postu...
w kazdym razie chodzi mi i rozmywanie cześci zdjecia za pomocą Gaussian Blur.
Zaznaczam fragment zdjecia ktory chce rozmyć i na tym fragmencie działam tym gaussowskim rozmyciem- ale czasem tzn wtedy gdy chce uzyskac mocne rozmycie- mam duzy kontrast pomiedzy tym co chce rozmyc a tym co nie rozmywać- tworzy sie po prostu nienaturalna dla oka granica rozmycia.
jak zrobic w tym prografie plynne rozmycie ??
dzieki
w kazdym razie chodzi mi i rozmywanie cześci zdjecia za pomocą Gaussian Blur.
Zaznaczam fragment zdjecia ktory chce rozmyć i na tym fragmencie działam tym gaussowskim rozmyciem- ale czasem tzn wtedy gdy chce uzyskac mocne rozmycie- mam duzy kontrast pomiedzy tym co chce rozmyc a tym co nie rozmywać- tworzy sie po prostu nienaturalna dla oka granica rozmycia.
jak zrobic w tym prografie plynne rozmycie ??
dzieki