krzy17
06-10-2008, 20:10
Mam taki problem, odnoszę wrażenie, że zdjęcie inaczej wygląda (nasycenie, kolory) w PS, jako JPG oczywiście, a inaczej po zapisaniu, jak przeglądam zdjęcia w ACDSee, czy przeglądarce systemowej. Czy może to ktoś wyjaśnić?
Krzysztof
Krzysztof