PDA

Zobacz pełną wersję : Foto inne w PS i inne w przegądarce



krzy17
06-10-2008, 20:10
Mam taki problem, odnoszę wrażenie, że zdjęcie inaczej wygląda (nasycenie, kolory) w PS, jako JPG oczywiście, a inaczej po zapisaniu, jak przeglądam zdjęcia w ACDSee, czy przeglądarce systemowej. Czy może to ktoś wyjaśnić?


Krzysztof

pebees
06-10-2008, 20:14
Przeszukaj forum, omawiano ten temat w ciągu ostatniego tygodnia.