Zobacz pełną wersję : Małpka do 500 zł...
tomekudla
06-10-2008, 17:04
To nie żart, kumpel poprosił mnie o pomoc w wyborze aparatu za w/w kwotę. Pomożecie??
:mrgreen:
http://www.agito.pl/8-mln-pikseli/nikon-coolpix-l18-czarny.230.328860.html
Waldek
dobryjanek
06-10-2008, 23:46
To chyba zależy, czego klient oczekuje od aparatu. Ja mogę polecić Powershoty Canona, miałem do czynienia bodajże z A570, sam sprawiłem sobie A720, ale to ze względu na makro od 1cm (niczego sobie, jak na małpkę). Według mnie całkiem przyzwoite kompakty to są, można zgrabnie fotografować na manualu, co mi akurat przypadło do gustu. Ale kto inny może kierować się czym innym...
Blasius.G
12-10-2008, 18:50
Mialem 4 lata temu Canona power shot a75 i to byl bardzo tandetnie wykonany aparat w kwestii wykonania i jakosci tworzyw. Do tego po trzech latach padla matryca. Niemniej byl calkiem funkcjonalny i mial duze mozliwosci jak na kompakt.
Obecnie wybor jest ogromny, a ceny 3 razy nizsze niz 4lata wstecz.
tomekudla
21-10-2008, 14:22
Bardzo dzięki za pomoc. Wątek do zamknięcia:)
Zamykam na prośbę autora wątku.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.