PDA

Zobacz pełną wersję : Akcja w PS



Franeq
05-10-2008, 00:27
Bardzo proszę o pomoc, jak efektownie zmniejszyc 200-300 plików do rozdzielczości 800xX i Xx800.

Robiłem to akcją procentową, ale w końcu zaczalem kadrować zdjecia no i jedne maja ileś tam px inne wiecej jeszcze inne mniej. Chodzi oczywiście o problem pionowych i poziomych kadrów.

Dzieki bardzo ! ;-)

bombel
05-10-2008, 01:54
Chodzi oczywiście o problem pionowych i poziomych kadrów.

Nie ma chłopie.

File > Automate > Fit Image i wpisujesz odpowiednie wartości. A potem automat skadruje tak, jak wpiszesz.

Ten krok wpisz do akcji, którą robisz i po sprawie.

Franeq
05-10-2008, 02:13
dzieki bombel ;-)

Władca Pixeli
05-10-2008, 02:25
Jest inna prosta metoda
File / Automate / Web Photo Gallery...
Wpisujesz: folder Source, Destination, Resize Iamge, JPEG Quality
Style ustaw Simple

Franeq
07-10-2008, 01:47
No proszę, dzieki władca ;]