PDA

Zobacz pełną wersję : Fotolab w Warszawie...



dufus
06-01-2005, 16:38
Jak w temacie, podzielcie się swoimi doświadczeniami, gdzie wywołujecie fotki...

maroo
06-01-2005, 16:57
Kiedyś był podobny wątek.
Ćwiczyłem trzy różne miejsca aż w końcu trafiłem do Wilabu.
Jestem bardzo zadowolony. Jakość odbitek bez zarzutu.
Wysyłam sobie pliki przez internet wieczorkiem przy piwku, jutro od rana czekają na mnie na Świętokrzyskiej.
Jak mi sie nie chce jeździć to zamawiam je sobie z dostawą do domu.
Ceny też są całkiem przystępne: www.wilab.pl

dufus
06-01-2005, 17:08
Jakość odbitek bez zarzutu.

korzystasz z ich profilu (dlab_prestige_digital.icm) przy obróbce zdjęć :?:

maroo
06-01-2005, 19:04
Nie.
Kiedy odebrałem pierwsze odbitki w wreszcie (po innych labach) byłem zadowolony, to nawet nie pytałem o profil.
Można go zaciągnąć z netu?
Chociaż może lepiej nie kombinować skoro teraz mi się podoba. :wink:

[ Dodano: Czw Sty 06, 2005 6:13 pm ]
Przeczytałem ich FAQ.
Mogą go podesłać mejlem ale zalecają raczej korekcję na podstawie odbitki testowej.

Jedna rzecz mi się bardzo spodobała.
Nie cudują jak inne laby ze zdjęciami do dokumentów.
Tzn. jak oddasz im plik, na którym będą obok siebie 4 zdjęcia do dokumentów i będziesz chciał odbitkę 10x15 to policzą jak odbitka 10x15 a nie jak 4 zdjęcia do dokumentów.
Bardzo zdrowe podejście.

Ricardo
06-01-2005, 22:58
poszukaj na allegro oferty oto-foto gosc sie naprawde stara
u niego robimy i jestesmy zadowoleni
ceny nizsze niz wilab i do tego mozna negocjowac przy duzych ilosciach

dufus
07-01-2005, 00:55
Kiedy odebrałem pierwsze odbitki w wreszcie (po innych labach) byłem zadowolony, to nawet nie pytałem o profil.
Można go zaciągnąć z netu?

profil mam, mogę ci podesłać...

muszę się przyznać - korzystam z Wilabu od kilku lat i do tej pory byłem bardzo happy (no może poza cenami), ale jak zaniosłem pierwsze fotki z D70 to jakoś mi się kolorki strasznie rozjechały i nie wiem dlaczego, stąd moje pytanie...

poza tym ostatnio obniżając ceny na odbitki zmienili papier na cieńszy i chyba na trochę gorszy więc zacząłem szukać jakiejś alternatywy...


poszukaj na allegro oferty oto-foto

dzięki, znalazłem, chętnie sprawdzę...

Marcinos
09-01-2005, 21:29
WITAM!

JA ROBIE FOTKI W PROFILAB EXPRESS NA UL. BOJA PRZY PLACU UNII LUBELSKIEJ, POLECAM BARDZO SIE STARAJĄ!!!!
ALBO JAK MAM WIECEJ KASY TO W PROFILABIE NA WOLSKIEJ 44

POZDRAWIAM!

DoDo
12-01-2005, 22:38
Polecam laba przey kinie Relax "RelaxFoto" ul. Złota 8. Z cenami tak sobie ale jest to lab z którego korzysta mnóstwo profesjonałów :mrgreen:

JarekWrzosek
13-01-2005, 11:31
ja ostatnio oddalem foty do kodaka na przeciwko dworca?Carefura na Wilenskim, jestem zadowolony bo zrobili dokladnie tak jak chcialem, bez korekty bez cudowania - mialem zdjecia w swoich ramkach - co zrobili idealnie - poprostu w srodku ! - odradzam lab przy kinie relax - krzywo i potraktowane jak przemial!

<| MICHAŁ |>
17-01-2005, 07:49
ostatnio korzystalem z uslug punktu znajdujacego sie w Saturnie w Jankach.
robilem 13x18 i ze wzgledu na cene 0,79 za sztuke niczego wielkiego sie nie spodziewalem, a zaskoczyli mnie baaardzo.
na prawde super. moze akurat udalo im lub ni sie wstrzelic, ale kolorki idealne - dokladnie takie jak sobie le wyobrazalem
przede wzystko szybko i sprawnie

osobiscie polecam - nie zawiedli mnie raz, to mam nadzieje ze i nie zawioda nastepnym razem
polecam

Bogdan
17-01-2005, 08:21
sprawdziłem kilka
polecam Wilab, Świętokrzyska

miłego tygodnia

Mateusz
17-01-2005, 10:23
A JA SZCZERZE ODRADZAM PROFILAB NA DZIKIEJ 4! Spaprali mi dwa slajdy i jak zanioslem do reklamacji to poweidzieli ze TAK MA BYC :| porazka.

tomko
15-02-2010, 13:14
Pozwolę sobie odświeżyć .
Podpowiedzcie dobry Fotolab w Warszawie.
Odbitki max 15x21.
Pozdrawiam

hubacz
15-02-2010, 13:39
Ze swojej strony moge polecic fotke przy placu Zawiszy. Cena przy wiekszych ilosciach jest niegocjowalna ;D chodz i tak jest atrakcyjna.

marmajt
15-02-2010, 13:56
Powiększenia robiłem kilka razy w Profilabie koło Hali Mirowskiej i zawsze byłem bardzo zadowolny. Natomiast wywoływanie negatywów polecam w RelaxFoto.

tomko
16-02-2010, 13:17
Dzięki, podjadę któregoś dnia i zobaczę co oferują.
Pozdrawiam

Raf 007
16-02-2010, 14:39
To ja polecę:
FOTO 83 ul. Rzymowskiego 53 (po przekątnej skrzyżowania od Galerii Mokotów).
Pracują na Frontierach, facet zna się na rzeczy.
Ceny bardzo atrakcyjne nawet 80 gr za 13x18 i 1zł za 15x21
Dają profil, robią na papierach fuji i satynowym kodaku.
Zwykle nie ma kolejki, więc robią od ręki.
Strony internetowej chyba nie mają.

tomko
16-02-2010, 15:52
Raf 007 dzięki, czasami jestem przejazdem w tamtym rejonie,
zobaczymy może się z nimi zaprzyjaźnię ;)