PDA

Zobacz pełną wersję : moto foto



zablek
01-10-2008, 18:50
Witam

Tak sie zastanwiam czy autor nic nie oszukał .... Jakies propozycje ? ;)

Zdjęcie wnętrza wybitne :) :D



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img363.imageshack.us/img363/1805/vectra5hz5bi6.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img363.imageshack.us/img363/2176/vectra4dw4kq1.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img236.imageshack.us/img236/3959/vectra1xt1mc8.jpg)

Pozdrawiam

barracuda
01-10-2008, 18:52
Witam

Tak sie zastanwiam czy autor nic nie oszukał .... Jakies propozycje ? ;)

Zdjęcie wnętrza wybitne :) :D

Pozdrawiam

A co w tym zdjęciu wybitnego? Jedynym oszustwem było rozłożenie siedzeń żeby zyskac więcej miejsca.

zablek
01-10-2008, 18:57
no rzeczywiście rozłozone ;) i to pewnie wpłynęło na naturalność tej fotki

micak
01-10-2008, 19:09
ciekawe czy zdjął chociaż buty :mrgreen:

zablek
01-10-2008, 19:12
myśle , ze zrobił "zwisa" przez szybę drzwi tylnych :D

autograf
01-10-2008, 19:25
A Ci ludzie z prawej? I słup z lewej?

zablek
01-10-2008, 20:26
i kosz nad lusterkiem :), a tak na powaznie jak uzyskać taką jakość ? pytam jako poczatkujący nikofan kitowy :] a moze to marna jakość ...

bombel
01-10-2008, 21:25
We wnętrzu dopalił lampa (najprawdopodobniej z jakimś rozpraszaczem), ale nie pozbył się cieni pod kierownicą i za lewarkiem. Choć cienie nie są ostre - stąd wnoszę, że może był użyty jakiś rozpraszacz. Ale przyznaję, zdjęcie dobrze wyszło.

A słup z lewej leży poza głębią ostrości - jeśli o to chodziło w pytaniu. Zajrzyj gdzieś do poradników i poczytaj o tym.

zablek
01-10-2008, 23:07
słup nie był tematem rozmowy , interesuje mnie jedynie technika wykonania tych zdjęć , pytam jako laik , a ze zadawanie naiwnych pytan nie jest zablokowane .... ;)

mikkay
02-10-2008, 00:08
Na 3 tło za szybą jest tragiczne, zresztą w poprzednich też nie najlepiej (wspomniany kosz na śmieci).

Naświetlone nie tak źle, ale brzydkie cienie zostały. Rozłożone fotele... dla mnie na nie.

digiromek
02-10-2008, 08:14
Jak na zdjęcia do oferty sprzedaży - super!
Włączone światła, lakier wypolerowany (szkoda, że krople wody bardziej psują, niż poprawiają efekt).
Otoczenie "naturalne" dla samochodu.

zablek
04-10-2008, 00:51
jakim szkłem uzyskam taką jakość i jak głęboko do szafy musze schować kit :) ?

autograf
04-10-2008, 01:00
pytam jako poczatkujący nikofan kitowy :] a moze to marna jakość ...
Przepraszam najmocniej! Przeoczyłem, że to nie Twoje zdjęcia :oops:


A słup z lewej leży poza głębią ostrości - jeśli o to chodziło w pytaniu. Zajrzyj gdzieś do poradników i poczytaj o tym.
Jak leży poza GO to nie wyrasta. W takim razie OK. Czytałem na forum takie uwagi - większość klaskała.
Biję się w pierś w związku z powyższym.