zurek17
25-09-2008, 18:53
Witam.
Mam pytanie do użytkowników Fuji s3 pro. Czy da się i jeśli tak to w jaki sposób można ustawić by najpierw na kartę xD a potem na CF?
Mam pytanie do użytkowników Fuji s3 pro. Czy da się i jeśli tak to w jaki sposób można ustawić by najpierw na kartę xD a potem na CF?