m_cudny
13-06-2006, 18:02
Witam po dłuższej przerwie:) no i mam pytanko
otóz pojawiły się kłopoty z ustawianiem AF na lewym czujniku. tylko przy naprawdę kontrastowych i poziomo zorientowanych motywach udaje sie mojej d 50 tce ustawic ostrość. nie ma problemu z innymi czujnukami.
walić na postępu czy jest coś o czymś nie wiem?
poradźcie, jeśli ktos miał podobny problem, pozdr! MC
otóz pojawiły się kłopoty z ustawianiem AF na lewym czujniku. tylko przy naprawdę kontrastowych i poziomo zorientowanych motywach udaje sie mojej d 50 tce ustawic ostrość. nie ma problemu z innymi czujnukami.
walić na postępu czy jest coś o czymś nie wiem?
poradźcie, jeśli ktos miał podobny problem, pozdr! MC