Zobacz pełną wersję : Nowe Preteci...
Wrzucam tu bo nie znalazlem lepszego dzialu ;)
http://www.dpreview.com/news/0809/08092306pretec_64gb_100gb_cf.asp
Jak tak dalej pojdzie to niedlugo nie bedzie trzeba wpisywac kodow na niekonczace sie karty pamieci ;)
Producenci fotobank'ów długo nie pożyją. :)
Ciekawe ile będzie kosztować ? http://fotopolis.pl/index.php?n=7898
male sprostowanie ;)
zasady polskiej pisowni mowia o modyfikacji stosownej do wymowy spolglosek w odmienianych
koncowkach rzeczownikow obcojezycznych konczacych sie w mianowniku na "c" i "q".
przekladajac powyzszy belkot na jezyk polski:
ten Linux, ale: tego Linuksa, temu Linuksowi, ten Linux, tym Linuksem, ...
ten Pretec, ale: tego Preteka, temu Pretekowi, ten Pretec, tym Pretekiem, ...
tak samo: ta Metallica, ale: tej Metalliki, tej Metallice, ta Metallike, ... :twisted:
:)
Piękna lekcja, szkoda, że bez użycia polskich znaków. :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.