PDA

Zobacz pełną wersję : Nowe Preteci...



shaolin
23-09-2008, 13:13
Wrzucam tu bo nie znalazlem lepszego dzialu ;)

http://www.dpreview.com/news/0809/08092306pretec_64gb_100gb_cf.asp

Jak tak dalej pojdzie to niedlugo nie bedzie trzeba wpisywac kodow na niekonczace sie karty pamieci ;)

marekm
23-09-2008, 13:47
Producenci fotobank'ów długo nie pożyją. :)

andre84
23-09-2008, 13:58
Ciekawe ile będzie kosztować ? http://fotopolis.pl/index.php?n=7898

akustyk
23-09-2008, 14:13
male sprostowanie ;)

zasady polskiej pisowni mowia o modyfikacji stosownej do wymowy spolglosek w odmienianych
koncowkach rzeczownikow obcojezycznych konczacych sie w mianowniku na "c" i "q".
przekladajac powyzszy belkot na jezyk polski:
ten Linux, ale: tego Linuksa, temu Linuksowi, ten Linux, tym Linuksem, ...
ten Pretec, ale: tego Preteka, temu Pretekowi, ten Pretec, tym Pretekiem, ...
tak samo: ta Metallica, ale: tej Metalliki, tej Metallice, ta Metallike, ... :twisted:

:)

marekm
23-09-2008, 18:04
Piękna lekcja, szkoda, że bez użycia polskich znaków. :)