Zobacz pełną wersję : Nowy Olek w drodze
http://www.dpreview.com/news/0809/08092208olympus_four%20thirds.asp
Pozycjonowany miedzy e520, a e3. Zobaczymy co z tego wyniknie [dla nas pewno nic ;)].
Proponuję założyć wątek "Olympus" i tam wrzucać wszystkie nowości z tej firmy bo bałagan się robi. Dotyczy to również innych firm. Tym bardziej, że link nieaktywny.
O to chodzi: http://www.dpreview.com/news/0809/08092207olympus_four%20thirds.asp
snaperius vulgaris
22-09-2008, 14:54
yyyyy...filmów nie kręci
Pozmieniali linki, link w watku o m4/3 tez nie dzialal, musialem wrzucic nowy.
Co do pomyslu - sam o tym myslalem ;) mozna by z tym zadzialac.
Olympus chyba położył 4/3. Teraz ma m4/3. Jedna makieta aparatu i zero nowych obiektywów. Nawet nie pokusili się o dodanie silnika SWD do starych topowych konstrukcji. Patrząc na ilość ostatnich premier Pentax przy Olympusie jawi się potęgą.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.