PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy Olek w drodze



shaolin
22-09-2008, 11:31
http://www.dpreview.com/news/0809/08092208olympus_four%20thirds.asp

Pozycjonowany miedzy e520, a e3. Zobaczymy co z tego wyniknie [dla nas pewno nic ;)].

StruceL
22-09-2008, 14:51
Proponuję założyć wątek "Olympus" i tam wrzucać wszystkie nowości z tej firmy bo bałagan się robi. Dotyczy to również innych firm. Tym bardziej, że link nieaktywny.
O to chodzi: http://www.dpreview.com/news/0809/08092207olympus_four%20thirds.asp

snaperius vulgaris
22-09-2008, 14:54
yyyyy...filmów nie kręci

shaolin
22-09-2008, 14:55
Pozmieniali linki, link w watku o m4/3 tez nie dzialal, musialem wrzucic nowy.

Co do pomyslu - sam o tym myslalem ;) mozna by z tym zadzialac.

c4mel
23-09-2008, 10:26
Olympus chyba położył 4/3. Teraz ma m4/3. Jedna makieta aparatu i zero nowych obiektywów. Nawet nie pokusili się o dodanie silnika SWD do starych topowych konstrukcji. Patrząc na ilość ostatnich premier Pentax przy Olympusie jawi się potęgą.