arturjb
18-09-2008, 09:37
Chodzi mi o obróbkę a dokładnie o robienie wszytkiego w tzw. hi-key'u. Tendencję do rozjaśniania wszytkiego co się da rozjaśnić zauważyłem już dawno temu, nawet za tą modą podążam. Wczoraj byłem na prezentacji zdjęć studiówkowych i w jednej z klas uczennica zapytała czy jest możliwość by ją troche przyciemnić a nie tak rozjaśniać, gdyż chciała by na zdjęciach uwidocznić swoją opaleniznę; chce mieć na zdjęciu skórę brązową a nie jasnokremową.
A może to ja coś źle robię?
pokazałem i takie zdjęcia:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://arturjb2.republika.pl/s2.jpg)
a może powinno być tak:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://arturjb2.republika.pl/s1.jpg)
?
A może to ja coś źle robię?
pokazałem i takie zdjęcia:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://arturjb2.republika.pl/s2.jpg)
a może powinno być tak:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://arturjb2.republika.pl/s1.jpg)
?