PDA

Zobacz pełną wersję : F90X zwis aparatu



dan
06-06-2006, 23:00
witam mam problem z F90x polega to na tym ze aparat sie zawiesil wyswietla mi ustawienia caly czas z tego momentu kiedy sie zawiesil zadne funkcje nie dzialaja zmienia sie tylko system autofokusa tzn przy przelaczaniu dzwignia na ekranie lcd pokazuje jaki tryb jest i po zalozeniu lampy blyskowej podczas zmiany zooma zmienia sie zoom w lampie poza tym nic nie dziala miga wskaznik baterii ze slabe ale zmienialem 2 razy i nic dalej miga ze slabe czasami miga error wyglada to tak jakby sie zablokowal i nie wiem jak to zresetowac prosze o pomoc

krystek
06-06-2006, 23:33
wyciagnij na noc baterie. w sumie zawsze mozna wymoderowane...bardzo proszę o zachowanie kultury jęzka ALF w scianke, uniwarsalna metoda ;]
a szczerze - dziwne. chyba serwis sie klania

pebees
07-06-2006, 00:00
ALF

(..)zawsze mozna wymoderowane...bardzo proszę o zachowanie kultury języja ALF (..)


Co to jest 'języja'? :D

ALF
07-06-2006, 00:06
zmęcznie materiału :lol:

pebees
07-06-2006, 00:32
zmęcznie materiału
zmęcznie, powiadasz? :D

ALF
07-06-2006, 01:09
tylko dzisiaj wystawiłem 15 luf...dobrze, że to koniec wystawiania...okropnie tego nie lubię...a na dodatek 4 godziny na fotelu u dentysty :(

pebees
07-06-2006, 07:29
ALF, oj, to słabe będziesz miał wyniki, jak tyle pałek stawiasz :) A denysty - współczuję :)

ALF
07-06-2006, 10:07
sęk w tym, ze mamy bdb wyniki...średnia z egzaminów gimnazjalnych nie odbiega od średniej wyników wrocławskich prywatnych gimnazjów, a zawsze lepiej niż w powiecie i lepiej niż średnia krajowa...ale żeby trzymac poziom, cza kosić równo z trawą :P

Seeker
07-06-2006, 10:28
Dan:
Moglbys tak jeszcze interpunkcji jakiejs uzywac. Byloby latwiej odpowiedziec.

Alf:
Popieram. Ktos musi w tym kraju trzymac porzadek ;)

Pozdrawiam

eddieLBN
07-06-2006, 23:07
jakis czas temu (bedzie ze 3 lata, jak nie wiecej), moj Tata tez mial problem z 90x. Nie pamietam, o co dokladnie chodzilo, bo sie wtedy jeszcze fotografia nie interesowalem za bardzo. W kazdym razie nastapilo jakies calkowite zablokowanie aparatu. Tata wyslal aparat do serwisu, gdzie trzymali sprzet ponad miesiac. W koncu naprawili, ale nerwow bylo co nie miara.
Wiec mysle, ze i w twoim przypadku pozostaje serwis...

dan
07-06-2006, 23:08
Witam ponownie
numer z bateriami nie daje efektu był bez baterii 2 razy po tygodniu i za każdym razem to samo obawiam sie że serwis może mnie słono kosztować a w miedzyczasie nabyłem F100 za okrągły 1000 i myśle że będe jakoś sam szukał rady bo gdyby zdechła elektronika to prawdopodobnie nie działało by nic podejżewam że zwisł program jak w windzie tylko musze się upewnić jeszcze i może pokusze się o samodzielną naprawę.

krystek
07-06-2006, 23:25
moze ustaw sie z serwisem, zeby zrobili ekspertyze wtf, zadzwonili i dopiero wtedy bys podjal decyzje co dalej?

dan
07-06-2006, 23:37
spróbuje tak zrobić jak się wyjaśni ta awaria to dam znać na razie dzięki za pomoc

weesee
17-06-2006, 12:03
ja niedawno dostalem bonusem uszkodzonego f90.serwis zaspiewal 600,no to sie zawzialem i sam naprawilem ;).