PDA

Zobacz pełną wersję : Fuji S5 Pro jaki objektyw najlepszy



TomiVienna
10-09-2008, 11:12
Witam,

przymierzam sie do zakupu uzywangeo body jak powyzej.
Chcialbym zapytac jaka stalka ze standardowych z swiatlem min. 2.8 bedzie wspolgrala z tym body najlepiej w znczeniu najostrzej jak tylko sie da ? Jakie objektywy Macie juz sprawdzone?

Zastanawialem sie nad Nikkorem 85mm i 50mm 1.4. Uniwersalnych zoomow nie bralem pod uwage ze wzgledu na cene. Robie glownie fotki dzieciakow, portrety ale i architekture. Drukuje fotki w formacie nie wiekszym niz A4
Z gory dziekuje za podzielenie sie doswiadczeniem
tomek

hedgehog
10-09-2008, 11:59
Miałem lub mam 24mm 2.8D, 50mm 1.8D, dziwne 18mm Sigmy, 24-85 3.5-4.5 AF-S, 85mm 1.8D. Wszystkie ładnie działają, nie ma co narzekać. Najlepszy? Taki, jaki Ci pasuje. :)

Poza tym, "najostrzej jak się da"... Proponuję brzytwę sobie kupić, a nie aparat ;)

TomiVienna
10-09-2008, 15:14
Poza tym, "najostrzej jak się da"... Proponuję brzytwę sobie kupić, a nie aparat ;)[/QUOTE]

Gole sie D300 + 17-55. Jest wystarczajaco ostry :)

hedgehog
10-09-2008, 15:15
Gole sie D300 + 17-55. Jest wystarczajaco ostry :)

;)

wilk325
10-09-2008, 16:21
Najostrzej to zdecydowanie obiektywy macro: N60/2.8, N105/2.8, S70, 105, 150/2.8, T90/2.8 itp

marekm
10-09-2008, 17:08
Gole sie D300 + 17-55. Jest wystarczajaco ostry :)

Golisz się tym co sprzedałeś, czy do golenia masz inny zestaw ?

TomiVienna
10-09-2008, 20:01
Golisz się tym co sprzedałeś, czy do golenia masz inny zestaw ?

Nie sprzedalem :( Zostawilem sobie zestaw:)
Pozdrawiam