PDA

Zobacz pełną wersję : mekko Reporter R3X



BigInJapan
09-09-2008, 21:57
witam,

proszę o pomoc kogoś kto używa lub zna mekko r3x

czy ścianki posiadają piankę, czy konieczny jest insert?
czy boczne kieszenie posiadają piankę?
jakie są szanse, że upcham do niej d100+grip+24mm, fe2+35mm, 50mm, 90mm, sb600?
większość obiektywów to obiektywy małe, analogowe body również jest małe stąd myśl, że może jednak się to pomieści w tej stosunkowo małej torbie
będę wdzięczny za jak najszybszą odpowiedź gdyż torbę potrzebuję na sobotę

z góry dziękuję i pozdrawiam,
Michał

himi
10-04-2009, 17:08
Ja mam taką mekko. Posiada insert 4 komorowy, ale można wyjąć rozdziałkę i masz jedną wiekszą komorę. Ja trzymam w niej moje body, gabarytów d3 z zapiętym szkłem wide, albo stałkami, a obok poza insertem wciskam 70-200/2,8. W boczną kieszen lampa, dla pewnosci w pokrowcu. Dobra torba w niczym nie ustępująca domke F3X. Tutaj jest mój filmik z mekko, sorry za jakość....http://img531.imageshack.us/my.php?image=torbamekko7079991ea8.flv

przespol
10-11-2013, 18:59
Odgrzeję wątek. Czy do tej torby spakuję D600 (jak się da to z gripem) + Samyang 14mm + Sigma 35mm + Tamron 90 mm + SB700 ?

Mazzi
15-11-2013, 14:39
Przespol - śmiem wątpić abyś to wpakował. Dziwny jest fakt, że na stronie Mekko jest podana informacja o pojemności sprzętu:

- Body
- 3 obiektywy
- Lampa

Natomiast na zdjęciu od Mekko przedstawiają sposób pakowania sprzętu w taki sposób, że mieści się body, obiektyw i lampa.

Sam posiadam C6 - na jej temat mogę się szerzej wypowiedzieć wraz ze zdjęciami.


Pozdrawiam