PDA

Zobacz pełną wersję : wieczorny widoczek z mojego okna



kroolik
05-09-2008, 19:29
czy ktos laskawie podjałby sie [zabawowo-szkoleniowo] ciekawej obróbki tego zdjecia??
dla mnie to wyzwane i mam kilka pomyslow ale moze nie sa najlepsze. w zasadzie moj problem polega na tym, ze nie wiem ile mozna z takiego zdjecia wycisnać.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img79.imageshack.us/img79/8350/62835250gz9.jpg)

Tommy
05-09-2008, 22:25
z takiego obrazka to se można ale wydruk na papierku po gumie zrobić ;)
...ale że mi się nuudziło

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://g.imageshack.us/g.php?h=370&i=62835250gza9gl7.jpg)

pinio
05-09-2008, 22:30
...ale że mi się nuudziło
Zapomniałeś instrukcji dorzucić ;) :)