kroolik
05-09-2008, 19:29
czy ktos laskawie podjałby sie [zabawowo-szkoleniowo] ciekawej obróbki tego zdjecia??
dla mnie to wyzwane i mam kilka pomyslow ale moze nie sa najlepsze. w zasadzie moj problem polega na tym, ze nie wiem ile mozna z takiego zdjecia wycisnać.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img79.imageshack.us/img79/8350/62835250gz9.jpg)
dla mnie to wyzwane i mam kilka pomyslow ale moze nie sa najlepsze. w zasadzie moj problem polega na tym, ze nie wiem ile mozna z takiego zdjecia wycisnać.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img79.imageshack.us/img79/8350/62835250gz9.jpg)