Strus
05-09-2008, 16:58
No to po koleii:
Zdobyłem pełnego Photomatixa Pro 3.0
Zainstalowałem
Odpaliłem
Przeciągnąłem sobie na ekran Photomatixa jedną fotkę i widzę................ śliczny crossprocessing
Po lewej fotka TYLKO przeciągnięta a po prawek ten sam kadr w Infranie
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2008/09/4a6ce61463f13671-1.jpg
źródło (www.fotosik.pl)
Ktoś mi jest w stanie to wyjaśnić ?
Fotka po zapisaniu jest taka sama jak widziana po prawej w Infranie
Zdobyłem pełnego Photomatixa Pro 3.0
Zainstalowałem
Odpaliłem
Przeciągnąłem sobie na ekran Photomatixa jedną fotkę i widzę................ śliczny crossprocessing
Po lewej fotka TYLKO przeciągnięta a po prawek ten sam kadr w Infranie
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2008/09/4a6ce61463f13671-1.jpg
źródło (www.fotosik.pl)
Ktoś mi jest w stanie to wyjaśnić ?
Fotka po zapisaniu jest taka sama jak widziana po prawej w Infranie