PDA

Zobacz pełną wersję : Photomatix Ktos wie ?



Strus
05-09-2008, 16:58
No to po koleii:

Zdobyłem pełnego Photomatixa Pro 3.0

Zainstalowałem

Odpaliłem

Przeciągnąłem sobie na ekran Photomatixa jedną fotkę i widzę................ śliczny crossprocessing



Po lewej fotka TYLKO przeciągnięta a po prawek ten sam kadr w Infranie


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2008/09/4a6ce61463f13671-1.jpg
źródło (www.fotosik.pl)




Ktoś mi jest w stanie to wyjaśnić ?
Fotka po zapisaniu jest taka sama jak widziana po prawej w Infranie

anchel
05-09-2008, 19:17
Może sprawdź profil kolorów w PM.