Zobacz pełną wersję : Mała torba
Witam
Poszukuje małej torby aby się zmieściło
D300 z N105 lub T17-50
fajnie by było aby weszła sabina 800.
Torba ma być przede wszystkim poręczna,
Mam do sprzedania taka torbe http://www.ceneo.pl/1118309 . Miesci sie w nia deczysta z tamronem 17-50 z osłoną odwróconą. Do tego sigma 70-300 bez osłony i sabina. Na max upchałem tam deczysta z tamronem, body d50, sigme 70-300, ładowarke do aku do lampy, 12 aku pare kart pamieci...Ogólnie torba ładna zgrabna i powabna, stan bardzo dobry, zobaczyła 5 slubow a w domu lezy w szafie. Cena 80 zł + wysyłka, foty na pw...
myślałem o czymś mniejszym
Ona jest mała, ale napisałem ile mozna w nia na siłe wepchnąc...
procz klasycznej torby mam malą, podręczną LowePro Topload Zoom 2 http://products.lowepro.com/product/Topload-Zoom-2,2052,8.htm.
mieszcze w niej body z nie za dlugim tele + na wierzch lampe w futerale (coby nie porysowac wyswietlacza aparatu).
tyle ze mam d80, ale mysle ze d300 z N105 czy T17-55 spokojnie wejdzie, poniewaz co do szerokosci torby przy d80 mam jeszcze zapas.
co do dlugosci moje body spokojnie wchodzi z N17-55, a jak wiadomo jest to dosc spore szklo. z N18-200vr, ktorego juz nie posiadam tez bylo jak najbardziej okej.
gdy podpinam nieco krotszy obiektyw do body, na dnie miesci sie jeszcze 50-tka lub fisheye.
naprawde polecam, chyba najmniejsza opcjonalnie i najlepiej zaprojektowana torba na taki wlasnie arsenał.
najlepiej jednak podejsc do sklepu i przymierzyc czy sie wszystko zmiesci.
pozdrawiam
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.