grafik
04-09-2008, 15:03
Witam! Staram się osobiście rozwiązywać problemy i zawsze proszę Was o pomoc w ostateczności. Tak jest i tym razem. Chodzi o to, że w trybie FP traci się bardzo dużo światła. Jak sobie z tym radzicie fotografując np. parę młodą oświetloną pełnym słońcem (wychodzącą z kościoła, z domu, lub w plenerze).
Ja powiem szczerze mam z tym ostatnio duży problem:(. Nie mogę rozgryźć tego trybu FP, a synchro z lampą do 1/200 z D80 to za mało w bardzo słoneczne dni, trzeba przestawiać się na tryb FP. Może ktoś z użytkowników D80 lub ktoś kto ma w tym dobre efekty podpowie mi jak można sobie z tym poradzić.
Bardzo proszę o pomoc.
Ja powiem szczerze mam z tym ostatnio duży problem:(. Nie mogę rozgryźć tego trybu FP, a synchro z lampą do 1/200 z D80 to za mało w bardzo słoneczne dni, trzeba przestawiać się na tryb FP. Może ktoś z użytkowników D80 lub ktoś kto ma w tym dobre efekty podpowie mi jak można sobie z tym poradzić.
Bardzo proszę o pomoc.