PDA

Zobacz pełną wersję : Giełda fotograficzna w Katowicach?



foks444
04-09-2008, 00:51
Witam.
Mam małe pytanko...orientuje się może ktoś na temat "giełdy fotograficznej" w Katowicach...podobno obecnie została przeniesiona...gdzie?...zawsze odbywała się w "pierwszą Niedzielę miesiąca"...czy pozmieniały się również terminy spotkań "giełdowiczów"?...jeżeli ktoś ma świeże informacje na ten temat....z chęcią się dowiem...pozdrawiam

yaqb
04-09-2008, 07:18
Tutaj jest wątek o tejże giełdzie: http://nikon.org.pl/showthread.php?t=45088
A poza tym nic mi nie wiadomo by była przeniesiona. Może przez okres wakacji nie funkcjonowała?

mgl
06-09-2008, 21:17
Szanowni forumowicze, aktualnie funkcjonowanie giełdy fotograficznej w Katowicach przy ul. Warszawskiej 5 zostało zawieszone w wyniku zmiany siedziby ZPAFu / Galerii Katowice. Aktualnie przenosimy galerię do adaptowanego lokalu na pobliskiej ulicy Św. Jana, co jeszcze potrwa ok. 2 miesięcy. Niestety nie mam pewności czy w nowej galerii giełda fotograficzna dalej będzie funkcjonowała.

Z pozdrowieniami
Marek

Zarząd ZPAF Okręg Śląski.
www.zpaf.katowice.pl
info@zpaf.katowice.pl

ASAHI
04-01-2009, 10:35
Mam pytanie czy giełda dalej działa? Jeśli tak to gdzie?

yaqb
04-01-2009, 10:38
Mam pytanie czy giełda dalej działa? Jeśli tak to gdzie?

Napisz do ZPAF'u to się dowiesz :)

ASAHI
04-01-2009, 13:58
Byłem dziś, około 10 rano ale nikogo nie było... Nawet nie było kogo zapytac...

Yaqb jak coś wiesz to napisz..

yaqb
04-01-2009, 14:31
Nie wiem nic na temat tej giełdy. Byłem tam raz czy dwa.
I nie było nic co by mnie interesowało. Dużo było starszego sprzętu głównie analogów.
Ale za to fajnie się gadało ze sprzedawcami to zapaleńcy:)
Dlatego tak jak pisałem wcześniej napisz do ZPAF'u to Ci powiedzą czy giełda jeszcze będzie

ASAHI
04-01-2009, 17:03
Jutro sie przejdę, co do zawartości giełdy to masz rację, dużo starszych sprzętów, czasem fajne perełki były, ale do cyfry niestety tylko na zamówienie większość.. A pytałem bo kolega szuka sabinki w dobrej cenie..

Marcin T
05-01-2009, 10:05
Dobre czasy giełdy w Katowicach skończyły się niestety albo stety? W epoce analoga sprzętu tam była cała masa a ludzi tyle, że czasami nie dało się wejść z powodu tłumu. Starsi panowie, którzy dominowali wśród sprzedających wozili w tych czasach sprzęt z RFN ;) całymi torbami kiedy to w polskich sklepach ceny były takie, że hoho. Teraz sklepy konkurują, sporo klientów chce mieć legal z gwarancją Nikon Polska itp itd a to na giełdzie rzadko zapewniano.
Faktem jest to co napisał yaqb-sprzedający to zapaleńcy i zawsze chętni do rozmowy.

ASAHI
06-01-2009, 21:23
Byłem dwa razy, w poniedziałek i dziś, niestety nikogo nie zastalem.. Cholera na przedostatnie piętro się przenieśli... tyle schodów.. a tu kondycja po świętach żadna ;-)

perl
17-01-2009, 14:41
z tego co mi sie obilo o uszy to gielda miala byc reaktywowana w GCK-u ale chyba byly problemy z udostepnieniem pomieszczenia

Gielda umarla smiercia naturalna, takie czasy nastaly - sklepy internetowe + serwisy aukcyjne ją zabily ;]

Tak BTW czesc sprzedawców stamtąd zaopatrywala sie rowniez na... allegro ;] zaslyszane z rozmów pomiędzy nimi ;-)

Mimo wszystko, fajny klimat tam panowal i jako mlody czlowiek zawsze lubilem posluchac starszych panów, ktorzy zjedli zęby na fotografii i w czasie gdy rozpoczynałem fotografować, byli dla mnie nieocenioną kopalnią wiedzy.

Istreed
03-01-2010, 12:48
No to mnie zmartwiliście bo właśnie się tam po trochę szrotu chciałem wybrać :(

12p
03-01-2010, 17:10
niestety kolego najbliżej komisy w Krk, forum lub alledrogo.

ASAHI
07-01-2010, 11:30
A w Kat nie ma żadnego komisu foto?

12p
07-01-2010, 12:19
Niestety nie,
czasami coś trafia się w lombardach,poza tym nic.
Sprawdz lombard w przecznicy od Mariackiej.

TMB
09-01-2010, 23:43
Witam
Czy są jakies giełdy foto w woj. warminsko-mazurskim lub w gdansku??

nokinnikon
28-08-2010, 11:17
Szanowni forumowicze, aktualnie funkcjonowanie giełdy fotograficznej w Katowicach przy ul. Warszawskiej 5 zostało zawieszone w wyniku zmiany siedziby ZPAFu / Galerii Katowice. Aktualnie przenosimy galerię do adaptowanego lokalu na pobliskiej ulicy Św. Jana, co jeszcze potrwa ok. 2 miesięcy. Niestety nie mam pewności czy w nowej galerii giełda fotograficzna dalej będzie funkcjonowała.

Z pozdrowieniami
Marek

Zarząd ZPAF Okręg Śląski.
www.zpaf.katowice.pl
info@zpaf.katowice.pl Czy coś się zmieniło w sprawie giełdy od ostatniej wiadomości

evuepl
04-06-2012, 08:48
Minęły 3 lata od ostatniego postu w tym temacie. Czy przez ten czas coś się zmieniło?