Shane
03-09-2008, 18:58
Witam wszystkich,
nie wiem czy to odpowiednie miejsce na taką sprawę, ale bardzo potrzebuje pomocy. Mam pewne zeskanowane zdjecie, które jest dla mnie cenne. Niestety jego jakość jest bardzo zła. Chciałbym sie zapytać czy jest taka możliwość aby "poprawić" tą fotografię? Czy ktoś ewentualnie mógłby spróbować? Moja wiedza na temat obróbki zdjęć jest przeciętna. Jednyne co mi przyszo do głowy filtr high pass i mieszanie warstw na overlay. Ma ktoś jakies inne pomysły?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img217.imageshack.us/my.php?image=zolnierzewyklecioi8.png)
Pozdrawiem!
nie wiem czy to odpowiednie miejsce na taką sprawę, ale bardzo potrzebuje pomocy. Mam pewne zeskanowane zdjecie, które jest dla mnie cenne. Niestety jego jakość jest bardzo zła. Chciałbym sie zapytać czy jest taka możliwość aby "poprawić" tą fotografię? Czy ktoś ewentualnie mógłby spróbować? Moja wiedza na temat obróbki zdjęć jest przeciętna. Jednyne co mi przyszo do głowy filtr high pass i mieszanie warstw na overlay. Ma ktoś jakies inne pomysły?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img217.imageshack.us/my.php?image=zolnierzewyklecioi8.png)
Pozdrawiem!