PDA

Zobacz pełną wersję : SanDisk Extreme III CF 4GB ?



CodeBoy
31-08-2008, 13:00
Witam,
Kupiłem ostatnio następną CF 4GB ale nie podoba mi sie naklejka (jest zupełnie inna niż poprzednia (też 4 kupiona równo rok temu) Czy SanDisk zmienił opis kart ?. Wszystko wyglada w miare oki, zawartosc pudelka podobna , soft dołączony. Zakupiona w tym samym żródle co zawsze.
A że dawno nie kupowałem SanDiska to nie wiem czy zmienili pudełeczko (to małe) i wzór na karcie ?

lodzermensch
31-08-2008, 13:18
Witam,
Kupiłem ostatnio następną CF 4GB ale nie podoba mi sie naklejka (jest zupełnie inna niż poprzednia (też 4 kupiona równo rok temu) Czy SanDisk zmienił opis kart ?. Wszystko wyglada w miare oki, zawartosc pudelka podobna , soft dołączony. Zakupiona w tym samym żródle co zawsze.
A że dawno nie kupowałem SanDiska to nie wiem czy zmienili pudełeczko (to małe) i wzór na karcie ?

http://www.sandisk.com/Products/Catalog(1140)-Multiuse_Cards.aspx
http://www.sandisk.com/Products/Catalog(1002)-High_Performance_Photo_and_Video.aspx

CodeBoy
31-08-2008, 14:00
wg strony wyglada podobnie :), ale na stronie nie ma wzoru pudelka (to male plastikowe), ale mysle ze jakby robili podrobke to raczej innego wzoru pudelka nie robili ;)