CodeBoy
31-08-2008, 13:00
Witam,
Kupiłem ostatnio następną CF 4GB ale nie podoba mi sie naklejka (jest zupełnie inna niż poprzednia (też 4 kupiona równo rok temu) Czy SanDisk zmienił opis kart ?. Wszystko wyglada w miare oki, zawartosc pudelka podobna , soft dołączony. Zakupiona w tym samym żródle co zawsze.
A że dawno nie kupowałem SanDiska to nie wiem czy zmienili pudełeczko (to małe) i wzór na karcie ?
Kupiłem ostatnio następną CF 4GB ale nie podoba mi sie naklejka (jest zupełnie inna niż poprzednia (też 4 kupiona równo rok temu) Czy SanDisk zmienił opis kart ?. Wszystko wyglada w miare oki, zawartosc pudelka podobna , soft dołączony. Zakupiona w tym samym żródle co zawsze.
A że dawno nie kupowałem SanDiska to nie wiem czy zmienili pudełeczko (to małe) i wzór na karcie ?