PDA

Zobacz pełną wersję : sprzet Nikona z USA



nandadevi75
30-08-2008, 17:30
Witam!

Slyszalem ze jest zainteresowanie sprzetem foto Nikona z USA -bede w kraju za tydzien moge cos przywiezc.
Moge dorzucic kilka obiektywow i jedno body do mojego osobistego sprzetu, wiec nie bedzie cla a tylko prowizja za ma usluge (w miare rozsadna rzecz jasna:). Kazdy przywieziony obiektyw/aparat bedzie nowy z miedzynarodowa gwarancja i gwarancja na Stany (nie kupuje "grey market"). Zamowienia przyjmuje do poniedzialku. Prosze pytac o konkretne ceny (wole rozliczenia w $ jako ze tu mieszkam, ale w zlotowkach tez mozemy sie dogadac)
Dla jakiegos ogolnego pojecia ile cos moze kosztowac prosze wejsc na strone www.bhphotovideo.com -do podanej tam ceny nalezy doliczyc okolo 10% tutejszego podatku i koszt przesylki (10-20 $ w zaleznosci jak ciezki jest obiektyw) tego obiektywu do mnie
Ptracuje tu jako fotograf wiec jak ktos ma jakies pytania chetnie doradze (wolabym ograniczyc sie do sprzetu Nikona bo na tym sie znam i tym fotografuje od ponad 10 lat)
Bardzo prosze o powazne potraktowanie tematu -jelsi ktos cos chce i sie zgodzi na zakup, to tego sie trzymajmy -ja mam dosc sprzetu i nie potrzebuje kolejnych obiektywow etc. Zaplata przy odbiorze
Procz nowym rzecyz ktore moge zakupic na zamowienie mam do sprzedania Nikona D300 (jak nowy tylko 9000 zdjec) za 1650$ -jelsi jest chetny prosze pisac -przywioze razem z papierami, pudlem -caly komplet jaki dostarcza Nikon
Mam tez w idealnym stanie obiektyw Tokina (dla Nikona) AF 12-24mm f/4 AT-X pro DX za 500$
Pozdrawiam
N.

Władca Pixeli
30-08-2008, 18:11
do podanej tam ceny nalezy doliczyc okolo 10% tutejszego podatku i koszt przesylki (10-20 $ w zaleznosci jak ciezki jest obiektyw) tego obiektywu do mnie
W USA jak się zamawia przez internet to cała sztuka polega aby nie płacić tych 10% taxu :mrgreen:

nandadevi75
30-08-2008, 18:35
Zalezy skad, gdzie, ile czasu sie ma na to by cos kupic i ile kosztuje przesylka etc. Niech mi kolega wierzy sporo tutaj pieniedzy wydalem na sprzet i wiem ze czasem warto kupowac w sklepie gdzie sie ten podatek placi a czasem w takim gdzie nie. Powyzsze info podalem tylko w celach orientacyjnych, link rowniez. Jesli ktos jest powaznie czyms zainteresowany przedstawie konkretna cene
N.

Władca Pixeli
30-08-2008, 18:45
Zalezy skad, gdzie, ile czasu sie ma na to by cos kupic i ile kosztuje przesylka etc. Niech mi kolega wierzy sporo tutaj pieniedzy wydalem na sprzet i wiem ze czasem warto kupowac w sklepie gdzie sie ten podatek placi a czasem w takim gdzie nie. Powyzsze info podalem tylko w celach orientacyjnych, link rowniez. Jesli ktos jest powaznie czyms zainteresowany przedstawie konkretna cene
N.
Ja tu cały czas kupuję, ale podatku nigdy nie płaciłem.
Podatek nie ma znaczenia w jakim sklepie się kupuje, tylko czy kupuje się w innym stanie.

nandadevi75
30-08-2008, 20:09
rzecz jasna podatek zalezy od tego z ktorego kupuje sie stanu. Czasem warto kupic w tym samym stanie i zaplacic podatek niz kupowac z innego stanu podatku nie placac ale placac za przesylke i np. drozej. Wierze ze kolega jest to w stanie zrozumiec -bez wzgledu na to w jakim znajduje sie stanie:)

Kasandra
30-08-2008, 20:13
drożej za przesyłkę podejrzewam, że i tak jest taniej niż tax, ale co tam.
Masz priva

rovis
03-09-2008, 14:57
pewnie już po ptokach ale cóż wysyłam PM
rovis