Zobacz pełną wersję : Karta SD do 100 zł.
tak jak w temacie.. co drogie grono proponuje?
np: http://allegro.pl/item423502712_sd_2gb_extreme_iii_sandisk_b_szybka_ sklep_w_wa.html
laptry dobrze ci radzi dobra szybka karta:D mam taka sama tylko ze 1gb;/
http://allegro.pl/item426325849_sandisk_karta_pamieci_sd_2gb_ultra_i i_promo.html ta tez nie jest zla ;D tylko troche wolniejsza od EX
Zajrzyj na Allegro i poszukaj w sklepie Digital_Warszawa (http://allegro.pl/show_user.php?uid=7732940).
Ja u nich kupiłem 4GB SanDisk Extreme III za 89zł. Jeśli nie mają na aukcji - proponuję zadzwonić/napisać. Pewnie będą mieli. Jeśli jeszcze dodam, że super sklep z super obsługą, nie musisz już chyba szukać. Polecam. Sama karta zaś - malina. Doskonała, szybka, solidna. Warto.
Też popieram SanDisk extreemIII 20MB/s to jest to sam mam 8GB kupiłem za ciuń ponad 100zł a niedługo ma wyjść też opcja 30 MB/s
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.