PDA

Zobacz pełną wersję : Ciepła karta



aro6
25-08-2008, 21:33
Witam
Może ktoś wie jaka może być przyczyna nagrzewania sie karty pamieci, po zrobieniu kilku zdjeć.Aparat Minolta A2,do niedawna wszystko było w porzadku,dodam że aparat w okolicy gniazda karty też mocno się nagrzewa po kilku zdjęciach.

Zink
27-08-2008, 13:24
Może coś się nagrzewa w aparacie w okolicy karty (rozgrzewając przy okazji kartę), np. akumulator?