Zobacz pełną wersję : d80 + sb800 = bezprzewodowe wyzwalanie?
czy posiadajac wymieniony zestaw mozliwe jest wyzwolenie migawki z fleszem bezprzewodowo? rozumiem, ze przez podczerwien sie da, ale co kiedy czujniki podczerwieni sie nie widza?
ja rozumiem, ze to jest naiwne pytanie ale mimo wszystko prosze odpowiedzcie..
jacek.gold
26-08-2008, 09:40
da się a jak się całkiem nie widzą to nie błyśnie lub błyśnie ale nie za każdym razem
mhm, nic nie rozumiem jacku, to wkoncu da sie czy sie nie da? jest prawdziwe radio czy tylko podczerwien?
jacek.gold
26-08-2008, 09:51
oczywiście podczerwień
robię zdjęcie mając sb-600 za plecami w pomieszczeniu i błyska choć jak odejdę za daleko to już nie błyśnie
rozumiem, dizeki za wyjasnienia :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.