PDA

Zobacz pełną wersję : d80 + sb800 = bezprzewodowe wyzwalanie?



dame
25-08-2008, 13:11
czy posiadajac wymieniony zestaw mozliwe jest wyzwolenie migawki z fleszem bezprzewodowo? rozumiem, ze przez podczerwien sie da, ale co kiedy czujniki podczerwieni sie nie widza?

dame
26-08-2008, 09:38
ja rozumiem, ze to jest naiwne pytanie ale mimo wszystko prosze odpowiedzcie..

jacek.gold
26-08-2008, 09:40
da się a jak się całkiem nie widzą to nie błyśnie lub błyśnie ale nie za każdym razem

dame
26-08-2008, 09:49
mhm, nic nie rozumiem jacku, to wkoncu da sie czy sie nie da? jest prawdziwe radio czy tylko podczerwien?

jacek.gold
26-08-2008, 09:51
oczywiście podczerwień
robię zdjęcie mając sb-600 za plecami w pomieszczeniu i błyska choć jak odejdę za daleko to już nie błyśnie

dame
26-08-2008, 10:03
rozumiem, dizeki za wyjasnienia :)