Zobacz pełną wersję : Polskie menu w D 80 ??
Czy w każdym D80 jest polskie menu ?? czy tylko w aparatach z polskiej dystrybucji ??
We wszystkich, w moim z hameryki było.
chłopaczek
25-08-2008, 12:51
powinno być we wszystkich. a z jakiej dystrybucji chcesz kupić aparat??
w tym z chin też będzie :) wszystkie mają
agawytka
25-08-2008, 13:26
moje norweskie body tez ma polskie menu :)
dzięki za odpowiedzi, a czy jest może jakiś soft aby do D50 wgrać polskie menu ??
chyba nic takiego nie było
dzięki za odpowiedzi, a czy jest może jakiś soft aby do D50 wgrać polskie menu ??
nie ma nic takiego
arutrek2-
25-08-2008, 17:51
Spoko luz, w każdej wyprodukowanej De-osiemdziesiątce jest menu PL:)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.