PDA

Zobacz pełną wersję : Polskie menu w D 80 ??



krisis
25-08-2008, 10:54
Czy w każdym D80 jest polskie menu ?? czy tylko w aparatach z polskiej dystrybucji ??

Hanzo
25-08-2008, 11:00
We wszystkich, w moim z hameryki było.

chłopaczek
25-08-2008, 12:51
powinno być we wszystkich. a z jakiej dystrybucji chcesz kupić aparat??

sheva
25-08-2008, 13:22
w tym z chin też będzie :) wszystkie mają

agawytka
25-08-2008, 13:26
moje norweskie body tez ma polskie menu :)

krisis
25-08-2008, 14:16
dzięki za odpowiedzi, a czy jest może jakiś soft aby do D50 wgrać polskie menu ??

darko
25-08-2008, 17:17
chyba nic takiego nie było

rooner
25-08-2008, 17:36
dzięki za odpowiedzi, a czy jest może jakiś soft aby do D50 wgrać polskie menu ??

nie ma nic takiego

arutrek2-
25-08-2008, 17:51
Spoko luz, w każdej wyprodukowanej De-osiemdziesiątce jest menu PL:)