PDA

Zobacz pełną wersję : "Fire and Ice" - backstage video



Andy_O
24-08-2008, 02:18
Zapraszam do obejrzenia filmu, jaki nakręciliśmy w czasie powstawania sesji "Fire and Ice" (http://www.pbase.com/orlowski/fire_and_ice), podczas której w rolę Ognika i Śnieżki wcieliła się aktorka telewizyjna i teatralna, Ewelina Serafin (http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/1133318).

Fire and Ice (http://www.andrzejorlowski.com/video/)

Wszystkich zainteresowanych taką tematyką zapraszam do subskrypcji newslettera (http://www.andrzejorlowski.com/news/?p=subscribe).

autograf
24-08-2008, 02:54
Kolejny bekstejdż na forum! Bardzo ładnie Andrzeju. Fajnie się ogląda - można coś podpatrzeć ;)
Tylko nie umiem się zdecydować - co lepsze - fire or ice ;)

wypass
25-08-2008, 13:28
kolejny świetny filmik, bardzo mi się podoba to, że coraz częściej na forum pojawiają się "kulisy" :)
pozdr.

motylanoga
25-08-2008, 13:53
Bajka. :)

sailor
25-08-2008, 14:16
kieedys zachecalem do zrobienia dzialu backstage .. niestety umarlo ..
ale fajnei ze cs czasem sie pojawia :)

giziol
25-08-2008, 14:26
super!! chcialbym kiedys byc uczesnikiem/obserwatorem w takim przedsiewzieciu;) moze nawet sprobowac cos pstryknac;)

motylanoga
25-08-2008, 14:40
Andrzej ma rewelacyjny newsletter, wprawdzie w pierwszym odruchu zawsze chcę go skasować, bo wygląda jak spam, ale polecam :)

TomaszR
25-08-2008, 15:19
Co tu dużo gadać... rewelacja. Ech... :)

ozzy
25-08-2008, 16:50
mam subskrypcje od jakiegoś czasu... a o tym bs akurat milczy

mikkay
25-08-2008, 20:28
mam subskrypcje od jakiegoś czasu... a o tym bs akurat milczy

Eee. Ja dostałem, ale już chwilę temu.

mOSAd
27-08-2008, 14:17
Fajny montaż, mało kuchni :)

Locter
27-08-2008, 16:13
Zajebiaszczo! Dla mnie jednak fire lepsza ;)

Vodafone
10-09-2008, 22:13
jak zwykle... pięknie ;-)

nim
20-09-2008, 12:31
Chyba za rzadko zaglądam na forum bo jak na razie przegapiałem takie rodzynki. Super.

arturjb
22-09-2008, 15:30
kozak jesteś!

uchyl rąbka tajemnicy - napisz coś o obróbce