Zobacz pełną wersję : "Fire and Ice" - backstage video
Zapraszam do obejrzenia filmu, jaki nakręciliśmy w czasie powstawania sesji "Fire and Ice" (http://www.pbase.com/orlowski/fire_and_ice), podczas której w rolę Ognika i Śnieżki wcieliła się aktorka telewizyjna i teatralna, Ewelina Serafin (http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/1133318).
Fire and Ice (http://www.andrzejorlowski.com/video/)
Wszystkich zainteresowanych taką tematyką zapraszam do subskrypcji newslettera (http://www.andrzejorlowski.com/news/?p=subscribe).
autograf
24-08-2008, 02:54
Kolejny bekstejdż na forum! Bardzo ładnie Andrzeju. Fajnie się ogląda - można coś podpatrzeć ;)
Tylko nie umiem się zdecydować - co lepsze - fire or ice ;)
kolejny świetny filmik, bardzo mi się podoba to, że coraz częściej na forum pojawiają się "kulisy" :)
pozdr.
motylanoga
25-08-2008, 13:53
Bajka. :)
kieedys zachecalem do zrobienia dzialu backstage .. niestety umarlo ..
ale fajnei ze cs czasem sie pojawia :)
super!! chcialbym kiedys byc uczesnikiem/obserwatorem w takim przedsiewzieciu;) moze nawet sprobowac cos pstryknac;)
motylanoga
25-08-2008, 14:40
Andrzej ma rewelacyjny newsletter, wprawdzie w pierwszym odruchu zawsze chcę go skasować, bo wygląda jak spam, ale polecam :)
Co tu dużo gadać... rewelacja. Ech... :)
mam subskrypcje od jakiegoś czasu... a o tym bs akurat milczy
mam subskrypcje od jakiegoś czasu... a o tym bs akurat milczy
Eee. Ja dostałem, ale już chwilę temu.
Fajny montaż, mało kuchni :)
Zajebiaszczo! Dla mnie jednak fire lepsza ;)
Vodafone
10-09-2008, 22:13
jak zwykle... pięknie ;-)
Chyba za rzadko zaglądam na forum bo jak na razie przegapiałem takie rodzynki. Super.
kozak jesteś!
uchyl rąbka tajemnicy - napisz coś o obróbce
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.