dame
23-08-2008, 15:20
siemka, no właśnie czy mógłby mi ktoś podać jakiś sensowny (przyblizony?) wzór na głębię ostrości na zdjęciu? Oczywiście mogę przymknąć obiektyw i zobaczyć w wizjerze jak będzie wyglądać, ale chciałbym to robić w bardziej zaplanowany sposób niż metodą prób i błędów ;-)