PDA

Zobacz pełną wersję : Red Bull X-Fighters - jak focić?



Neuro
21-08-2008, 12:47
Pytanie do bardziej doświadczonych kolegów, mianowicie, jakie sa optymalne ustawienia aparatu dla nocnych zdjec sportowych przy stadionowym oswietleniu? Dodam, ze bede sektorze dla stojących (blizej skoczni) i niestety nie mam zadnego doswiadczenia odnosnie tego typu zdjec. Wszelkie rady bardzo pomocne. Pozdrawiam

Torreto-t1
24-08-2008, 22:34
to zależy jakim sprzętem dysponujesz...na x fighetersów najlepiej byłoby zapiąć jasny obiektyw i wysokie ISO (tylko bez przesady żeby szumy nie były na pierwszym planie zdjęcia) tak żeby uzyskać optymalnie krótki czas...
ale co ja będę pisał użyj wyszukiwarki i poszukaj coś na temat zdjęć sportowych:D

cammal
27-08-2008, 02:12
.

cammal
27-08-2008, 02:16
jasne obiektywy, czas > ~1/500s, iso dostosuj do warunkow, pamietaj, ze lepiej miec szumy niz niezamierzenie nieostre kadry!

tu masz moje zdjecia z X-F sprzed roku z gdyni: http://picasaweb.google.pl/cammalc/XFighters

nie zapomnij sie pochwalic sie zdjeciami !
good luck!