Zobacz pełną wersję : Jak ściągnąc tekstury do CS2?
Pewnie dla większości pytanie banalne, ale ...Na tej stronie http://www.cgtextures.com/ znalazłem tekstury , z których chciałbym skorzystac w CS2- co trzeba zrobic ?
legionize
15-08-2008, 19:44
wrzucaj na nowa warstwe i bawisz sie mieszaniem warstw?
1 otwierasz wlasciwy plik
2 otwierasz plik tekstury
3 na oknie z tekstura ctrl+c
4 na oknie z obrazkiem nowa warstwa i ctrl+v
5 blending zmieniasz jak chcesz i opacity rowniez
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.