PDA

Zobacz pełną wersję : Softboxik do SB-600 do zdjęć makro



mihow
13-08-2008, 15:10
Cześć!
Na Allegro znalazłem coś takiego:
http://www.allegro.pl/item416783314_dyfuzor_uniwersalny_soft_dobra_cena_ .html

Teraz mam pytanie: czy takie coś nadaje się do zdjęć makro do ładnego rozproszenia światła?
Dodam, że mój zestaw składa się z jednego pierścienia + N 50 1.8, więc obiekt fotografowany mam ok 10cm przed obiektywem, więc taka "skarpetka" w sumie by wystarczyła i nie trzeba "przedłużać lampy" aby ładnie oświetlić robaczka...

Co o tym sądzicie?

StruceL
13-08-2008, 15:53
może tu coś ci się spodoba - http://www.raysfoto.pl/DefaultPage.aspx?pageId=0&idHosta=125&idNadAlbumu=1315