PDA

Zobacz pełną wersję : capture i zmiana EV na + lub -



remnaj
12-08-2008, 16:00
Witajcie!
Majac fuji s6500 wywolujac rawy mialem do dyspozycji mozliwosc zmiany naswietlenia zdjecia o kilka EV w dol. szukam tej samej opcji w CNX i nie moge sie doszukac. czy istnieje cos takiego w tym programie?

seth
12-08-2008, 18:02
tak jest, w wersji 1.3 po prawej stronie monitora xD znajdziesz takie cos jak base adjustments i nastepnie raw adjustments. w wersji 2.0 jest to także po tej samej stronie tyle ze w okienku o nazwie qucik fix. bardzo łatwo znaleźć....

pozdr