remnaj
12-08-2008, 16:00
Witajcie!
Majac fuji s6500 wywolujac rawy mialem do dyspozycji mozliwosc zmiany naswietlenia zdjecia o kilka EV w dol. szukam tej samej opcji w CNX i nie moge sie doszukac. czy istnieje cos takiego w tym programie?
Majac fuji s6500 wywolujac rawy mialem do dyspozycji mozliwosc zmiany naswietlenia zdjecia o kilka EV w dol. szukam tej samej opcji w CNX i nie moge sie doszukac. czy istnieje cos takiego w tym programie?