PDA

Zobacz pełną wersję : lowepro stealth rep d400 czy tamrac pro 8



StruceL
12-08-2008, 12:04
Chcę kupić nową, dużą torbę na dwa aparaty i trochę szkła. Stara już wygląda jak szmata.
Interesują mnie te dwie torby. Czy użytkownicy tych toreb i nie tylko mogli by się wypowiedzieć na ich temat.
Ja na początku myślałem nad tamrac'em, potem zmieniłem zdanie a teraz już sam nie wiem.
Z góry dzięki za pomoc.

autograf
12-08-2008, 12:25
Jeśli Ci to pomoże, to tutaj (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=66872) gadaliśmy o D400.

StruceL
12-08-2008, 12:36
o reporterze jest trochę ale o tamracu nic

vasco5
12-08-2008, 15:14
tylko i wyłącznie reporter :)

FHR
19-02-2010, 13:12
Zastanawiam się nad tym reporterem d400 do d700 z gripem, 17-35, 80-200 AF-S, dwóch niewielkich stałek, SB-800. Czy posiadacze mogą się coś wypowiedzieć na ten temat? ;) Jak z pojemnością i wygodą noszenia? Pomieści to co wymieniłem i czy z drugiej strony nie jest za wielka?

czto
19-02-2010, 21:42
Skoro ja w D300 mieszczę D300 + MB-D10 + 17-55 + 80-200 + 50 + 85 i sabinkę 800 + kilkanaście dupereli, to myslę, że w D400 zmieścisz bez problemu to co chcesz + dwie puchy browarku.

FHR
20-02-2010, 15:23
D400 zamówiony... :)