PDA

Zobacz pełną wersję : Capture i WB



remnaj
10-08-2008, 20:20
Witajcie!
mam maly problem, posiadam captura w wersji 2.0 i nie moge sie doszukac opcji ktora pozwala zmieniac WB. mozecie pomoc? mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie otwieram NEF w ufrawie i capture i zdjecie w obu programach po odpaleniu wyglada kolorystycznie oraz naswietleniowo calkiem inaczej. w czym moze byc problem?

Tofifik
10-08-2008, 21:45
zapewne spowodowane jest to inną przestrzenią barwową ustawioną w tych programach. poszukaj w głównych settingsach tych programów.