PDA

Zobacz pełną wersję : Fuji PRO 400H



Robert W
26-05-2006, 19:08
Witam

Czy PRO 400H to dokładnie NPH400 i czy zatem naświetlać go na 320 dla fotografii ślubnej?

andrzejp
26-05-2006, 22:29
Mam to samo pytanie. Już pisałem , że zadałem to pytanie Fuji Polska
i do dziś nie otrzymałem odpowiedzi?!
Może ktoś z Was coś powie nt. tego filmu.

grzegorzps
07-09-2006, 23:09
Mam to samo pytanie. Już pisałem , że zadałem to pytanie Fuji Polska
i do dziś nie otrzymałem odpowiedzi?!
Może ktoś z Was coś powie nt. tego filmu.

Godny nastepca nph 400.
Naturalny odcien skory, niezbyt kontrastowy.
Naswietlalem na 320 i fotki wyszly pieknie.