PDA

Zobacz pełną wersję : Konica Minolta Dynax 7D



Anonymous
26-12-2004, 20:15
Ca sadzicie o tym aparacie? Interesuja mnie wszelkie opinie. Najbardziej spodobalo mi sie umieszczenie wszystkich funkcji na manualnych kolkach, dzieki czemu sa szybko i latwo dostepne. Oraz ta bliskoc do tradycyjnego aparatu. Zdjec niestety nie robilem, moze ktos cos wie na ten temat? Jak funkcjonalnosc, jego paramtery w praniu?Pozdrawiam

c2h5oh
26-12-2004, 21:05
Mialem ten aparat w reku chwilke i to chwilke dosc krotka. Samo umieszczenie funkcji pod pokretlami jest fajne, ale rozmieszczenie tych pokretel bylo jak dla mnie mocno nieprzemyslane i zmiana czegokolwiek wymagala uzycia dwoch rak. In plus zdecydowanie trzeba policzyc duzy wyswietlacz lcd. Aparat jest tez nieco wiekszy od d70 i lepiej w reku lezal.
Co do funkcjonalnosci wypowiadac sie nie moge - musialbym chyba dostac go na 2 tygodnie (i to wolne tygodnie) zeby sie odnikonic (wzgledem nawykow) i wtedy moglbym sie wypowiadac.
Co do jakosci zdjec przejawia lekka tendencje do przeswietlania (dokladnie odwrotnie niz d70 - bylo to ladnie widac na zdjeciach testowych Radia Erewan)

Anonymous
27-12-2004, 00:34
Dziekuje za opinie :) Naprawde jest tak, ze trzeba uzywac dwuch rak do zmiany funkcji? A wyglada tak przyjanie... :P
Czy juz nikt wiecej nie mial okazji focic tym sprzetem?

Pozdrawiam

Anonymous
27-12-2004, 02:29
To bylem ja ostatnio... ale zapomnialem sie podpisac.

Anonymous
29-12-2004, 02:40
Kupilem ten aparat jesli masz ustawione na auto to mozesz pstrykac jedna reka,ale chyba jednak robic to dwoma.