PDA

Zobacz pełną wersję : i ja szukam plecaka ;-)



dame
07-08-2008, 14:25
szukam plecaka na d80 z gripem + 70-200/2.8 + 18-50/2.8 + 50/1.8d + sb900, do tego chciałbym żeby dało się przytroczyć statyw oraz zeby plecak miał pokrowiec przeciwdeszczowy.
Najbardziej mnie interesuje jakość, ale nie chciałbym wydać przesadnie duzo ani nie chcialbym zeby plecak byl przesadnie duzy.

Garnett
07-08-2008, 14:50
Witam
Trzeba bylo sie podpiac do watku ktory juz jest. Polcema Mekko C41. Podaj mi na PW maila to wysle Ci zdjecie jak wyglada upakowany wszystkim co mam w stopce. A jak chcesz to widze ze jestes z wawy to mozemy sie gdzies ustawic i przymierzysz swoj sprzet do niego.
Pzodrawiam
Piotrek

dame
07-08-2008, 15:38
acha, zapomniałem dodać, że koniecznie musi się dać włożyć aparat z zapiętym gripem i 70-200

nobby
13-08-2008, 21:21
Siemka
Ja mam kata r103 ale 102 powinna byc bez komory na laptopa. Smigam z zapietym 70-200 i czasem konwerter dopinam i sie domyka. Dodatkowo na wakacjach mialem d200 bez gripa + 70-200 + TC1,7 + 10,5 + 18-200 + 105 lampe i filtry cokina ladowaki zapasowe baterie. Ma takze podpiecie na statyw ktorego nie uzywam bo statyw mam za duzy :)
Pozdrawiam

dame
14-08-2008, 09:09
dzieki za pomoc i zdjecia :-)
ze wzgledu na pilna potrzebe wkoncu zdecydowalem sie na lowepro computrekker aw, wszystko co napisalem miesci sie jeszcze z zapasem. plecak jest super wygodny, pokrowiec przeciwdeszczowy juz zdarzyl sie przydac.

pozdrawiam