PDA

Zobacz pełną wersję : Velbon DF-60



djjaca
07-08-2008, 10:23
Witajcie,

W szybkozłączce statywu Velbon DF-60 oprócz gwintu jest jeszcze coś kształem przypominające gwint a nim nie jest . Można to zobaczyć tu, na pierwszym zdjęciu to najlepiej widać

http://www.allegro.pl/item412707405_velbon_df_60_najwiekszy_162_cm_japon ska_jakosc.html

Pytanko: czy przymocuję do tego mojego D40 i czy to nie bedzie mi przeszkadzać?

martuf
07-08-2008, 10:53
jeżeli chodzi Ci o to "małe czarne" to nie będzie problemu, samo się schowa

djjaca
07-08-2008, 11:01
Właśnie oto "małe czarne" mi chodziło :-D
Dzięki.