djjaca
07-08-2008, 10:23
Witajcie,
W szybkozłączce statywu Velbon DF-60 oprócz gwintu jest jeszcze coś kształem przypominające gwint a nim nie jest . Można to zobaczyć tu, na pierwszym zdjęciu to najlepiej widać
http://www.allegro.pl/item412707405_velbon_df_60_najwiekszy_162_cm_japon ska_jakosc.html
Pytanko: czy przymocuję do tego mojego D40 i czy to nie bedzie mi przeszkadzać?
W szybkozłączce statywu Velbon DF-60 oprócz gwintu jest jeszcze coś kształem przypominające gwint a nim nie jest . Można to zobaczyć tu, na pierwszym zdjęciu to najlepiej widać
http://www.allegro.pl/item412707405_velbon_df_60_najwiekszy_162_cm_japon ska_jakosc.html
Pytanko: czy przymocuję do tego mojego D40 i czy to nie bedzie mi przeszkadzać?