PDA

Zobacz pełną wersję : prezentacja



bono32
06-08-2008, 00:13
moze ktoś wie jak zrobić taką prezentacje jakim programem ? link do prezentacji http://www.youtube.com/watch?v=xIKdpnu2nQQ&feature=related

charll
06-08-2008, 00:33
Możesz skorzystać z programu SlideShow. Jak miałeś kontakt z PowerPointem to jesteś w domu. SlideShow działa na podobnej zasadzie. Za jego pomocą można robić naprawde bardzo skomplikowane prezentacje - to co pokazujesz to dla tej aplikacji kaszka z mleczkiem.

mswilk
06-08-2008, 08:16
A tak wyglądają prezentacje zrobione za pomocą Windows Movie Maker : http://www.youtube.com/user/mswilk

jacek.gold
06-08-2008, 08:33
mswilk (http://forum.nikon.org.pl/member.php?u=331) zmień kolor tła na wstępie :) ten niebieski jest porażający :)
Też z pod windy robię

osowiak
06-08-2008, 10:49
I ja także zrobiłem sobie prezentację w Windows Movie Maker ale nie widzę gdzie zmienic wymiary fotek i zapisuje mi w małej bo 640x480px a fotki mam po 3mb i jeszcze nie oglądałem tego na telewizorku ale na monitorze są słabiutkie a gdybym chciał to zapisac na DVD to co wtedy.

piotr_74
08-08-2008, 23:02
Chyba jeden z lepszych tego typu programów to ProShow Gold http://www.photodex.com/products/proshowgold/. Na dodatek nie jest drogi około 70$, a jest naprawdę świetny i łatwy w obsłudze. Prezentację można zapisać jako plik exe (z wbudowanym odtwarzaczem), format DVD, różne formaty obrazu itd. Szczerze polecam.

turbo
08-08-2008, 23:26
Podpisuje się pod zdaniem poprzednika. Super aplikacja.

Raulo
11-08-2008, 22:25
Zdecydowanie polecam PowerDirector.
Pracuję tylko na nim i w razie czego pomogę.

marcin_ale
13-08-2008, 12:56
duzo lepszy pokaz niz ty pokazales mozna zrobic z programie Photo DVD Maker-na probe sciaglem wersje trial w ktorej mozna zrobic pokaz z 30 fotek i jest ekstra-wszystko ladnie wyglada, szczegolnie na duzym tv :) U mnie jest tylko jeden problem a mianowicie przycina sie muzyka podlozona pod głowne menu (nie wiem czy cos zle robie czy wada programu w wersji trial) Sciagnij sobie triala na probe (bedziesz mogl sie podzielic uwagami czy u ciebie tez przycina sie muzyka w głownym menu). Pełna wersja to chyba nie wiele ponad 150zł tak wiec jesli bedziesz czesto takie pokazy robil to mysle ze warto

MarcinJ
13-08-2008, 14:37
Ja zrobiłem kiedyś prezentację w Pinnacle 11, to generalnie program do montażu filmów ale można dograć ciekawe przejścia i zrobić super prezentację.

szloser
24-09-2008, 23:52
a tak wygląda prezentacja z tego co daje nikon w pictureproject http://pl.youtube.com/watch?v=vboqd40wZh8

gregorek
25-09-2008, 00:36
Ja również zdecydowanie polecam ProShowGold lub ProShowProducer (ten drugi niestety trochę droższy)
http://foto-klub.pl/gmitruk/g_g_demo.html lub http://www.foto-klub.pl/grupy/gr_rek.html

mi-hao
25-09-2008, 01:45
kolejna opcja to Picasa 3 (2 też, tylko edytor słabszy) --> http://picasa.google.com/

szymony
25-09-2008, 10:02
Ja również zdecydowanie polecam ProShowGold lub ProShowProducer (ten drugi niestety trochę droższy)
http://foto-klub.pl/gmitruk/g_g_demo.html lub http://www.foto-klub.pl/grupy/gr_rek.html

A to: http://foto-klub.pl/gmitruk/g_g_demo.html Czym robiłeś? Jakoś w Goldzie nie widzę opcji by za tło robiła animacja, ale może nie wiem wszystkiego.

gregorek
25-09-2008, 11:13
ProShowProducer

Nawet nie wiem czy Goldzie jest taka opcja...

szymony
25-09-2008, 11:19
ProShowProducer

Nawet nie wiem czy Goldzie jest taka opcja...
No właśnie nie ma. Jest tylko kolor lub pikczers, więc dla tego pytałem.
I wszystko jasne.

gregorek
25-09-2008, 14:53
Co nie zmienia faktu, że Gold jest również doskonałym programem

wywar
30-09-2008, 08:21
Jeszcze jest freeware-owy Photo Story Microsoftu.