PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam praktyk/pracy



Seba_dudi88
03-08-2008, 23:02
Szukam praktyk fotograficznych do szkoły (bardzo chętnie zostanę na dłużej) w Łodzi.
W zakresie..Fotolab,sklep fotograficzny,fotografia ślubna...itp.

Jeżeli ktoś chce bądź wie gdzie kogoś chcą/szukają do pomocy (praktyki) lub pracy to proszę o kontakt.

12p
04-08-2008, 23:30
Witaj,
z tego co zaobserwowałem to bardzo ale to bardzo często potrzebują do fotolabu i działu foto w sieci saturn na terenie całego kraju.
Kasa co prawdę nie jest z tego jakaś super wysoka podbnie jak i to czego tam cię nauczą ale zawsze ma to jakiś zwiazek z fotografią+ zawsze dostajesz ten papierek do szkoły.
Pozdrawiam.

Seba_dudi88
05-08-2008, 00:14
Wielkie dzięki...co prawda zależy mi właśnie na tym żeby się czegoś nauczyć...tylko z tego co wiem to w Łodzi nie mamy Saturna:(

sevenoo
05-08-2008, 08:28
niedawno widzialem ze poszukuja kogos do FJ w Galerii , tam na samym dole ... tylko to bylo z tydzien temu , moze poltora

Seba_dudi88
05-08-2008, 18:04
dzięki za info sevenoo ale niestety powiedziano mi tam ze szukali owszem ale rok temu ;/;/ ;/

sevenoo
05-08-2008, 18:43
co oni pitola jak sie sam pytalem:P
ale jak cos bede wiedzial to dam znac:)

Seba_dudi88
05-08-2008, 23:05
będę wdzięczny...

Seba_dudi88
11-08-2008, 22:54
nadal aktualne...jeżeli ktoś może w jakiś sposób pomóc będę wdzięczny.

badi
12-08-2008, 07:48
zagadaj do komendy policji, w wiekszosci maja dzial prezydialny, a tam powinien byc ktos odpowiedzialny za materialy foto/video. siedze drugi tydzien na praktykach (kierunek studiow socjologia), a ciagle w sumie pracuje ze zdjeciami i odbieranie telefonow czy inne nudy na razie mi nie groza.

Seba_dudi88
17-08-2008, 23:11
niestety cały czas aktualne..:(

Seba_dudi88
24-08-2008, 22:48
w dalszym ciągu jakby ktoś miał jakieś info to będę wdzięczny..

Seba_dudi88
03-09-2008, 00:18
podbijam...

pawel
03-09-2008, 01:12
Wtrącę się z jedną uwagą. Na Twoim miejscu najpierw zdecydował bym się co mnie interesuje i czego chcę się nauczyć, a później bym szukał. Np. czego nauczysz się w fotolabie? To według mnie zła droga jeśli chcesz fotografować (duża szansa, że dlatego poszedłeś do takiej szkoły). Oczywiście co innego, jeśli interesuje cię praca przy minilabie. Z Twojego posta wynika jednak że nie jesteś zdecydowany. Ja mogę doradzić, żebyś przede wszystkim wybrał co chcesz robić, pamiętając że sklep/minilab itp. mogą być owszem szansą na pracę, ale jednocześnie będą stratą szansy na zdobycie w tym czasie bardzo cennego doświadczenia np studiu/u boku fotografa. Piszę to w dobrej wierze, zakładając ad hoc że jest to dla ciebie ważniejsze niż tylko papier do szkoły. Także jeśli interesuje cię jakaś dziedzina fotografii, to łap książkę tel i wal prosto tam gdzie to robią i to dobrze - mało kto ma tych samych asystentów całymi latami, więc raz na jakiś czas potrzeba nowych. A jeśli wybierasz lab to też wypytuj, ale w najlepszych zakładach w mieście, chyba nie warto startować gdziekolwiek, nie sprawdzając najlepszych możliwości. Oczywiście nie mam zielonego pojęcia czy nie napisałeś posta dopiero po sprawdzeniu wszystkiego co cię interesowało, więc załóżmy, że to tylko "na wszelki wypadek" :)