PDA

Zobacz pełną wersję : Camera RAW a PS 7.0



coroner
01-08-2008, 21:31
Witam,
czy jest jakaś wersja Camera RAW współpracująca z PS 7.0?

Lucky_Luck
01-08-2008, 22:28
Dobre pytanie, obserwuję wątek...

Nemeth
01-08-2008, 22:37
Witam,
czy jest jakaś wersja Camera RAW współpracująca z PS 7.0?

Nie ma.

coroner
01-08-2008, 22:44
Oj, to niedobrze.. Bo mi się CS 2 i 3 nie chcą aktywować... CS4 nawet nie będę próbował ściągać, choćby ze względu na wymagania..

seth
16-08-2008, 00:24
jak to nie chcą ? :D hmm, widocznie poprawili zabezpieczenia ;)

Nemeth
16-08-2008, 13:20
Oj, to niedobrze.. Bo mi się CS 2 i 3 nie chcą aktywować... CS4 nawet nie będę próbował ściągać, choćby ze względu na wymagania..

Skontaktuj się z działem sprzedaży :twisted: