aneczka18
31-07-2008, 12:02
Witam. Dziś mam okazje zrobić zdjęcia podczas pokazu laserów w moim mieście, ale zastanawiam sie jak to zrobic?? jakich czasow uzyc przyszlony, czy koniecznie bedzie potrzebny statyw?? Prosze o jakies wskazowki
Zobacz pełną wersję : zdjecia laserów nocą?