PDA

Zobacz pełną wersję : zdjecia laserów nocą?



aneczka18
31-07-2008, 12:02
Witam. Dziś mam okazje zrobić zdjęcia podczas pokazu laserów w moim mieście, ale zastanawiam sie jak to zrobic?? jakich czasow uzyc przyszlony, czy koniecznie bedzie potrzebny statyw?? Prosze o jakies wskazowki

tml
31-07-2008, 12:13
ja bym strzelał 0.5-1 sek (może dłużej) ze statywu na stosunkowo małym otworze przesłony

EDIT: i pewnie by nic z tego nie wyszło ;)

Euroset
31-07-2008, 12:14
Cześć!
Ostatnio miałem przyjemność zrobienia kilku fotek z pokazu laserowego.
Zapraszam do mojego wątku tutaj:

http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=62563

W razie pytań i wątpliwości pisz na PW lub na [email protected]

POZDRAWIAM!

Darek