Aberrator
29-07-2008, 23:38
Witam!
Nikon tak sprytnie to obmyślił że chyba tylko wypuścił przejsciówkę dla wersji okrąłej lupki DR-5 (pasujcej do F100) na okular kwadratowy np D200, nie widzę natomiast nigdzie przejściówki dla tych co mają DR-6 i chcą zatkąć lupkę na F100. Czy ktoś ma jakąś wiedzę w tym względzie?
pozdrawiam
Nikon tak sprytnie to obmyślił że chyba tylko wypuścił przejsciówkę dla wersji okrąłej lupki DR-5 (pasujcej do F100) na okular kwadratowy np D200, nie widzę natomiast nigdzie przejściówki dla tych co mają DR-6 i chcą zatkąć lupkę na F100. Czy ktoś ma jakąś wiedzę w tym względzie?
pozdrawiam