PDA

Zobacz pełną wersję : programy do rawa



minius
29-07-2008, 11:43
jakie są najlepsze programy do obróbki zdjęć robionych w rawie? próbowałem już kilka programów m.in. corela12 mam też capture NX ale one nie chcą mi otworzyć tych fotek. nie wiem co jest grane. jestem początkujący i kompletnie zielony w tych sprawach.

piko
29-07-2008, 11:47
a trochę więcej informacji? z czego RAW jaka wersja NX. To nie takie proste :)

minius
29-07-2008, 18:46
zdjęcia robione są nikonem d60 a wersja do obróbki to capture NX 1.2.0

Seeker
29-07-2008, 20:03
"jakie są najlepsze programy do obróbki zdjęć robionych w rawie?"

Jak dla kogo... Co znaczy najlepsze?

piko
29-07-2008, 20:30
zdjęcia robione są nikonem d60 a wersja do obróbki to capture NX 1.2.0

no to 1.2 nie otworzy rawa z D60. Sciagnij upgrade i sie uda