Zobacz pełną wersję : Sherpa R600 średnica gwintu 1/4 czy 3/8 ?
Ktoś pamięta jaka jest średnica gwintu na kolumnie centralnej statywu Velbon Sherpa R600, 1/4 czy 3/8 ?
A głowica nie jest tam przymocowana na stałe (niewymienialna)?
A głowica nie jest tam przymocowana na stałe (niewymienialna)?
Głowica w tym modelu jest wymienna (całe szczęście), wiem bo mam :-D.
Już sobie sprawdziłem tą średnice wkręcając gołą kolumne w D200, który ma gwint 1/4, oprócz nowej głowicy musze sobie kupić adapter gwintu.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.