PDA

Zobacz pełną wersję : Sherpa R600 średnica gwintu 1/4 czy 3/8 ?



xMAREKx
26-07-2008, 14:11
Ktoś pamięta jaka jest średnica gwintu na kolumnie centralnej statywu Velbon Sherpa R600, 1/4 czy 3/8 ?

markB
26-07-2008, 17:11
A głowica nie jest tam przymocowana na stałe (niewymienialna)?

xMAREKx
26-07-2008, 20:05
A głowica nie jest tam przymocowana na stałe (niewymienialna)?

Głowica w tym modelu jest wymienna (całe szczęście), wiem bo mam :-D.
Już sobie sprawdziłem tą średnice wkręcając gołą kolumne w D200, który ma gwint 1/4, oprócz nowej głowicy musze sobie kupić adapter gwintu.