PDA

Zobacz pełną wersję : zlecę wykonanie strony www



robin102
26-07-2008, 13:18
Zlecę doświadczonej osobie wykonanie stronki www pod foty ślubne. Wdzięczny też będę za wskazanie namiarów do takiej osoby.

rockabilly
26-07-2008, 13:21
podłączę się pod temat- też szukam.

kosmoski
26-07-2008, 13:25
Poleciało PM

piwkoo
26-07-2008, 13:32
A co mi tam, mogę komuś zrobić taką stronkę ;)

Wieczorkiem napiszę PW, teraz muszę troszkę popracować ;)

fIlek
26-07-2008, 13:47
A co mi tam, mogę komuś zrobić taką stronkę ;)

Wieczorkiem napiszę PW, teraz muszę troszkę popracować ;)

piwkoo, czy jesteś absolutnie, ale to absolutnie pewien??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sebaok
26-07-2008, 15:01
Polecam tego gościa http://www.klip3r.pl

piwkoo
26-07-2008, 16:10
piwkoo, czy jesteś absolutnie, ale to absolutnie pewien??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hehehe dobre :mrgreen: ... muszę to jeszcze raz przemyśleć ;)

Maciej
26-07-2008, 16:54
nin jest dobry w te klocki. :-P

Michal_C
26-07-2008, 17:46
Hej, ja współpracowałem z Igorem (tu jest jego strona) (http://www.vellkan.pl/)i polecam. Napisz i pogadaj z nim.

Pozdrawiam

robin102
26-07-2008, 21:59
Dzięki wszystkim za namiary i porady. Powiedzcie tylko czy koniecznie trzeba w PHP robić ślubną stronkę jak mi ludzie sugerują ?

sebah
26-07-2008, 22:42
jesli moglbym dostac jakies namiary jak kolega tez bym prosil :)

piwkoo
26-07-2008, 22:51
Dzięki wszystkim za namiary i porady. Powiedzcie tylko czy koniecznie trzeba w PHP robić ślubną stronkę jak mi ludzie sugerują ?


Czy koniecznie? uważam że nie, ale php ułatwia życie :)
Jeśli ktoś nie lubi flashowych animacji, to php jest dla niego wybawieniem ;), można oczywiście tworzyć galerię w htmlu, ale każdorazowa zmiana obrazka itp. wymaga ingerencji w kod, a w php nie ;)

aisa111
29-07-2008, 16:41
Polecam firmę Mobile-Tech. Ich portfolio: www.mtweb.pl. Solidnie i w przystępnej cenie.
Pozdrawiam

madsurfer
29-07-2008, 23:38
... można oczywiście tworzyć galerię w htmlu, ale każdorazowa zmiana obrazka itp. wymaga ingerencji w kod, a w php nie ;)

samo użycie PHP wcale nie gwarantuje braku konieczności ingerencji w kod. Dopiero połączenie PHP z MySQL oraz napisanie bądź implementacja modułu galerii zapewni to, że dodanie nowej galerii do strony, dodanie nowego zdjęcia bądź zmiana ich kolejności lub ich usunięcie ograniczy się w zasadzie do kilku kliknięć myszką...

Jeżeli chodzi o galerię internetową i to co lepsze do tego celu: flash czy PHP+MySQL to lepszym rozwiązaniem, bardziej elastycznym jest oczywiście PHP+MySQL.

radziu.art.pl
30-07-2008, 09:44
flash tez mozna polaczyc z php+mysql, co do galerii to hm..zawsze mozna skorzystac z czegos darmowego zalezy jak chcesz zeby to wygladalo

adrian
30-07-2008, 10:06
Mnie stronę robił Bartek Hałat (http://www.bartlomiejhalat.com/). Ekstra strony robi, jest bardzo kontaktowy i przyjemny w obyciu :) Polecam go wszędzie, bo warto.

robin102
31-07-2008, 13:08
O kutfffa mać jak to przejść. Normalnie wymiękam. Jeden łebmaster się nie odzywa, a jak się odzywa to nie rozumiem o czym do mnie rozmawia, drugi łebmaster jak mi przygotował projekt to się raczej nadaje do promowania sklepu dla majsterkowiczów a nie pod ślubniaki. Nie powiem wszystko równe pod linijke :) ale bez polotu zupełnie. Trzeci pięknie rysuje, ale jego stronki chodzą jak ruski zegarek, czwarty też mówi w niezrozumiałym języku i chce za prostą stronę piniądze z kosmosu, piąty coś tam narysował, ale zupełnie inaczej niż ustalaliśmy. Szósty chce kasę przed wykonaniem strony.Ludzie jak to przejść zeby sie nie rozchorować, jak te stronki robicie. Na alegro kupić czy jak. Tylko jak kupię na aukcji to jak się z człowiekiem mailowo albo telefonicznie dogadać / Przeciez to nie możliwe. Może znacie jakieś fajne strony co by można było podpatrzeć jakieś projekty i zaczerpnąć pomysła :)

pebees
31-07-2008, 13:14
O kutfffa mać jak to przejść. Normalnie wymiękam. Jeden łebmaster się nie odzywa, a jak się odzywa to nie rozumiem o czym do mnie rozmawia,

No cóż.. potrzeba Wam interfejsu :D


drugi łebmaster jak mi przygotował projekt to się raczej nadaje do promowania sklepu dla majsterkowiczów a nie pod ślubniaki. Nie powiem wszystko równe pod linijke :) ale bez polotu zupełnie.
Jak rozumiem, nie podoba Ci się? Pewnie trzeba było wziąć na początek grafika, nie łebmastera.. :D


Trzeci pięknie rysuje, ale jego stronki chodzą jak ruski zegarek,
Może ma taki serwer, a może umie rysować? :D


czwarty też mówi w niezrozumiałym języku i chce za prostą stronę piniądze z kosmosu,
Szkoda, gdyby chciał z bankomatu, pewnie byś się zdecydował? Jak rozumiem Ty najlepiej wiesz, ile ta jego praca ma kosztować?


piąty coś tam narysował, ale zupełnie inaczej niż ustalaliśmy.
Standard w informatyce :D


Szósty chce kasę przed wykonaniem strony.
Nie dziw się, większość takich projektów to 'neverending story', a dopóki nie skończone, to klient nie chce płacić :D


Ludzie jak to przejść zeby sie nie rozchorować, jak te stronki robicie. Na alegro kupić czy jak.Wziąć grafika, z nim dogadać jak to ma wyglądać (tytułowa, poszczególne strony). Przygotuje Ci kilka projektów, wybierzesz sobie ten, który Ci będzie odpowiadał. Potem szukasz webmastera, czyli po prostu zwykłego programisty, który kupioną uprzednio przez Ciebie grafikę opakuje w odpowiedni kod zapewniający pożądaną przez Ciebie (i ściśle, bardzo ściśle określoną) funkcjonalność. Zapłacić, wystawić w necie i po sprawie :)

Oczywiście nie zapomnij o umowach, szczególnie w przypadku kodu, do tej umowy przekażesz jako załącznik dokładnie opisane funkcjonalności.. :)

radziu.art.pl
31-07-2008, 13:15
zależy od kogo bierzesz stronę i ile na tym będziesz zarabiać, znam takich co za prosty sklep biorą 30k euro jak masz grafikę to mogę Ci to oprogramować w jakiegoś ładnego CMS

aiuen
02-08-2008, 15:16
robin jak chcesz i masz chęć to dzwoń na 505-187-877 lub pisz na aiuen@op.pl co potrzebujesz albo co chcesz mieć zrobione. Jak nie masz pomysłu to napisz mniej więcej jakie kolory czy coś, czy masz jakieś swoje logo czy nie ogólnie pisz łopatologicznie że chcesz mieć tu i tu logo, przycisk taki kolor lub dzwoń powiesz mi co chcesz ja zobacze czy idzie to wykonać, potem zrobie ci jakieś z dwa szablony graficzne. jak będą tobie odpowiadały to oprogramuje się i już. A jak nie będą pasowały to albo coś jeszcze pomodzimy albo będziesz szukał kogośinnego. Stronki robię profesjonalnie nie są to jakieś cudaki gdzie nie wiadomo jak się poruszać. Jakoś siędogadamy tylko abyś wiedział czego chcesz, jak nie będziesz wiedziałto ja coś zaproponuję jak co można rozwiązać.

4wheels
02-08-2008, 17:03
mozecie tez sprobowac tutaj:
http://www.projektowanie.org/

stig
02-08-2008, 19:16
Jeśli ktoś nie lubi flashowych animacji, to php jest dla niego wybawieniem ;)A co PHP ma wspolnego z Flashem? To jakbys stwierdzil, ze skoro ktos nie lubi BMW, to niech sobie BMXa kupi.



można oczywiście tworzyć galerię w htmlu, ale każdorazowa zmiana obrazka itp. wymaga ingerencji w kod, a w php nie ;)Ehhh... Wystarczy podmienic pliki na serwerze i musza sie wyswitetlic -- nie ma bata. Sam czesto tak robie na swojej stronie.

piwkoo
02-08-2008, 19:23
Ehhh... Wystarczy podmienic pliki na serwerze i musza sie wyswitetlic -- nie ma bata. Sam czesto tak robie na swojej stronie.

Pod warunkiem że chcesz tylko podmienić bo jeśli chcesz uzupełnić galerię o nowe zdjęcia to jakim cudem chcesz to zrobić nie ingerując w kod?

stig
02-08-2008, 19:26
Pod warunkiem że chcesz tylko podmienić bo jeśli chcesz uzupełnić galerię o nowe zdjęcia to jakim cudem chcesz to zrobić nie ingerując w kod?Ale nie wiem czy zauwazyles -- odnioslem sie do Twoich slow. Pisales o zmianie, a nie o dodaniu. :mrgreen:

piwkoo
02-08-2008, 19:27
Ale nie wiem czy zauwazyles -- odnioslem sie do Twoich slow. Pisales o zmianie, a nie o dodaniu. :mrgreen:

Zgadza się ;)
Mój błąd, mogłem bardziej sprecyzować poprzedniego posta ;)

Andy_O
02-08-2008, 20:28
Moja nowa strona www powstaje już od 10 miesięcy.
Smutne to dla mnie, ale pouczające. I mam nadzieję, i Was uchronię przed takim przypadkiem.
A dlaczego tyle to trwa?
Otóż wykonania mojej strony www podjął się Paweł Szóstakowski. Dał termin wykonania równy 2 tygodnie, bo strona prosta (projekt i grafiki wykonałem sam, nawet mini-animacje loaderów sam zrobiłem we flash-u żeby były zgodne z moimi wyobrażeniami).
Całości nie chciałem robić własnoręcznie, bo nie mam praktyki, chociaż kilka prostych stron www popełniłem. Ale chciałem, żeby wszystko było "po bożemu", wykonane przez profesjonalistę.
Pan Paweł pokazał bogate portfolio, więc wydał mi się odpowiednią osobą.
To było w październiku 2007.
I potem zaczęły się schody.
Szczegółami nie będę zanudzał (napiszę zainteresowanym na priv), a finał dokonał się w maju 2008. Dostałem coś, co miało być gotową stroną. Strona miała jeden mały mankament: po wejściu na stronę skrypt rozpoczynał ładowanie wszystkich zdjęć z galerii w pełnej rozdzielczości (kilkadziiesiąt zdjęć po 120kb), co na szybkim łączu trwało kilka minut. W tym czasie strona była zablokowana i użytkownik z załozenia miał te kilka minut trwać i czekać.
Oczywiście nikt by nie czekał, strona nie nadawała się do użytku.
Przesłałem odpowiednią informację p. Szostakowskiemu. Odpisał, że poprawi.
I na tym koniec. Wszelki słuch po panu Szostakowskim zaginął, na maile nie odpowiada.
Teraz, na początku sierpnia stwierdziłem, że trzeba zabrać się za to samemu i rozpocząłem tworzenie swojej strony znów od zera, tym razem własnoręcznie.
Radzę więc omijać tego pana, bo jego bogate portfolio nie koresponduje z poważnym traktowaniem kienta, a obawiam się, że z umiejętnościami również..

fIlek
02-08-2008, 23:11
Moja nowa strona www powstaje już od 10 miesięcy.
Smutne to dla mnie, ale pouczające. I mam nadzieję, i Was uchronię przed takim przypadkiem.
A dlaczego tyle to trwa?
Otóż wykonania mojej strony www podjął się Paweł Szóstakowski. Dał termin wykonania równy 2 tygodnie, bo strona prosta (projekt i grafiki wykonałem sam, nawet mini-animacje loaderów sam zrobiłem we flash-u żeby były zgodne z moimi wyobrażeniami).
Całości nie chciałem robić własnoręcznie, bo nie mam praktyki, chociaż kilka prostych stron www popełniłem. Ale chciałem, żeby wszystko było "po bożemu", wykonane przez profesjonalistę.
Pan Paweł pokazał bogate portfolio, więc wydał mi się odpowiednią osobą.
To było w październiku 2007.
I potem zaczęły się schody.
Szczegółami nie będę zanudzał (napiszę zainteresowanym na priv), a finał dokonał się w maju 2008. Dostałem coś, co miało być gotową stroną. Strona miała jeden mały mankament: po wejściu na stronę skrypt rozpoczynał ładowanie wszystkich zdjęć z galerii w pełnej rozdzielczości (kilkadziiesiąt zdjęć po 120kb), co na szybkim łączu trwało kilka minut. W tym czasie strona była zablokowana i użytkownik z załozenia miał te kilka minut trwać i czekać.
Oczywiście nikt by nie czekał, strona nie nadawała się do użytku.
Przesłałem odpowiednią informację p. Szostakowskiemu. Odpisał, że poprawi.
I na tym koniec. Wszelki słuch po panu Szostakowskim zaginął, na maile nie odpowiada.
Teraz, na początku sierpnia stwierdziłem, że trzeba zabrać się za to samemu i rozpocząłem tworzenie swojej strony znów od zera, tym razem własnoręcznie.
Radzę więc omijać tego pana, bo jego bogate portfolio nie koresponduje z poważnym traktowaniem kienta, a obawiam się, że z umiejętnościami również..

Praktyka dosyć powszechna - zapotrzebowanie na webmasterów jest spore, więc mają nawal pracy. Z tego powodu nie mają czasu na zabawę. Łapią jak firmy budowlane wszystkie zlecenia, a potem nie wywiązują się z terminów.

sailor
03-08-2008, 00:28
po wielu trudach i probach tworzenia strony najpierw samemu potem po znajomosciach podjalem decyzje o zbudowaniu jej na zasadnie normalnego komercyjnego zlecenia. mialo byc latwo prosto szybko i przejrzyscie z pelnym interfejsem do obslugi bo nie mam czasu na grzebanie w kodzie itp.
strone zrobil mi forumowicz - eclipse ( http://www.eclipse.com.pl (http://www.eclipse.com.pl/))
powstawala dluzsza chwile (zajelo to dwa-trzy miesiace, glownie dzieki mojemu marudzeniu :D ) i szczerze przyznam ze polecam go kazdemu komu uda sie wbic w wolny termin. jzu sam fakt ze ktos dal rade doprowadzic projekt do konca z kims tak marudnym jak ja swiadczy za siebie :). efekt mozna zobaczyc na www.photoheaven.net (http://www.photoheaven.net)

step.tom
03-08-2008, 00:38
Praktyka dosyć powszechna - zapotrzebowanie na webmasterów jest spore, więc mają nawal pracy. Z tego powodu nie mają czasu na zabawę. Łapią jak firmy budowlane wszystkie zlecenia, a potem nie wywiązują się z terminów.
Takkk... Coś o tym wiemy Piotrze. Dziex.;)

eclipse
03-08-2008, 00:43
po wielu trudach i probach tworzenia strony najpierw samemu potem po znajomosciach podjalem decyzje o zbudowaniu jej na zasadnie normalnego komercyjnego zlecenia. mialo byc latwo prosto szybko i przejrzyscie z pelnym interfejsem do obslugi bo nie mam czasu na grzebanie w kodzie itp.
strone zrobil mi forumowicz - eclipse ( http://www.eclipse.com.pl (http://www.eclipse.com.pl/))
powstawala dluzsza chwile (zajelo to dwa-trzy miesiace, glownie dzieki mojemu marudzeniu :D ) i szczerze przyznam ze polecam go kazdemu komu uda sie wbic w wolny termin. jzu sam fakt ze ktos dal rade doprowadzic projekt do konca z kims tak marudnym jak ja swiadczy za siebie :). efekt mozna zobaczyc na www.photoheaven.net (http://www.photoheaven.net)


hehe, az dziwie sie, ze udalo mi sie te strone zrobic z takim maruda jak ty ;) joke of kors :) thx, za dobre slowo piotr...

radziu.art.pl
03-08-2008, 08:25
ogólnie im więcej marudzenia klienta tym łatwiej jest tworzyć stronę, przynajmniej mi tak się lapiej pracuje. Bo po 2 miesiącach pracy klient który mówi niech Pan zrobi a ja zatwirdze wychodzi że nagle wymyśla sobie coś co wymaga przebudowanie połowy kodu

eclipse
03-08-2008, 10:36
swiete slowa :)

fIlek
03-08-2008, 12:09
Takkk... Coś o tym wiemy Piotrze. Dziex.;)

Na zdroofko :mrgreen:

yaqb
03-08-2008, 12:59
A ja polecam kolegę J@sió (http://nikon.org.pl/member.php?u=5647) z naszego forum.
Szybko, tanio i konkretnie :)

vellkan
19-08-2008, 00:11
Widzę, że powstała tu mała dyskusja o stronach WWW i widzę, że każdy z Was jest na innym etapie 'współpracy i zrozumienia' webdesignerów ;)
No cóż, nie chce się tu wykłócać ani prowadzić niepotrzebnych dyskusji, gdyż większość z Was ma rację w tym co pisze.
Raczej chciałem, jeśli to nie jest zabronione zaproponować moje, a raczej nasze usługi ;)
http://vellkan.pl
To moje portfolio, już raz wspomniane przez Michała C.

Jeśli tylko ktoś byłby chętny, to chętnie pomogę. Ja Wam, Wy mi, gdyż jako szczęśliwy posiadacz D80 brakuje mi trochę 'szkoły' w tym kierunku ;)

pszostak
02-09-2008, 15:18
Moja nowa strona www powstaje już od 10 miesięcy.
Smutne to dla mnie, ale pouczające. I mam nadzieję, i Was uchronię przed takim przypadkiem.
A dlaczego tyle to trwa?
Otóż wykonania mojej strony www podjął się Paweł Szóstakowski. Dał termin wykonania równy 2 tygodnie, bo strona prosta (projekt i grafiki wykonałem sam, nawet mini-animacje loaderów sam zrobiłem we flash-u żeby były zgodne z moimi wyobrażeniami).
Całości nie chciałem robić własnoręcznie, bo nie mam praktyki, chociaż kilka prostych stron www popełniłem. Ale chciałem, żeby wszystko było "po bożemu", wykonane przez profesjonalistę.
Pan Paweł pokazał bogate portfolio, więc wydał mi się odpowiednią osobą.
To było w październiku 2007.
I potem zaczęły się schody.
Szczegółami nie będę zanudzał (napiszę zainteresowanym na priv), a finał dokonał się w maju 2008. Dostałem coś, co miało być gotową stroną. Strona miała jeden mały mankament: po wejściu na stronę skrypt rozpoczynał ładowanie wszystkich zdjęć z galerii w pełnej rozdzielczości (kilkadziiesiąt zdjęć po 120kb), co na szybkim łączu trwało kilka minut. W tym czasie strona była zablokowana i użytkownik z załozenia miał te kilka minut trwać i czekać.
Oczywiście nikt by nie czekał, strona nie nadawała się do użytku.
Przesłałem odpowiednią informację p. Szostakowskiemu. Odpisał, że poprawi.
I na tym koniec. Wszelki słuch po panu Szostakowskim zaginął, na maile nie odpowiada.
Teraz, na początku sierpnia stwierdziłem, że trzeba zabrać się za to samemu i rozpocząłem tworzenie swojej strony znów od zera, tym razem własnoręcznie.
Radzę więc omijać tego pana, bo jego bogate portfolio nie koresponduje z poważnym traktowaniem kienta, a obawiam się, że z umiejętnościami również..
Witam,
Strona mojego Klienta powstawała od 10 miesięcy. Nie jest to dla mnie nowością bo niektóre duże projekty w których uczestniczce trwają nawet po kilkanaście miesięcy.
Praca którą dostałem do wykonania była stosunkowo prosta - około 2 tygodni.
Planowałem akurat 3 tygodnie urlopu i podjąłem się tego zlecenia.
Założenia były proste: kilka xml które ładują kolejne xml a te ładują do swf galerie z fotografiami, html i swf - projekt graficzny z góry ustalony - nie trzeba męczyć się z grafika - Klient wiedział czego chciał.
Dodatkowo co mnie trochę zdziwiło - jednym z założeń było to ze Klient nie chciał napisu Loading podczas wyświetlania galerii - założenie to niestety okazało się zabójcze dla tego zlecenia - dla mnie oznaczało to jednoznacznie ze wszystkie fotki z galerii załaduję w momencie kliknięcia na daną galerie. W sumie galeria Klienta którą mi podesłał zajmowała poniżej 1 mb ... na szybkim łączu 3 – 4 sekundy ... odpuściłem zrobiłem tak jak chciał.
Niestety nie dostałem wszystkich materiałów na czas , urlop mi się skończył.
Kiedy dostałem materiały zabrałem się do pracy - w tym czasie nie dysponowałem juz 2 tygodniami wolnego czasu - prace się przeciągnęły. W międzyczasie i praktycznie na każdym etapie prac - Klient zmieniał kilka szczegółów - dla mnie były to na tyle istotne zmiany że musiałem pisać kod od początku - o czym Klienta informowałem. Nie chciałem za to dodatkowej kasy - traktowałem to zlecenie całościowo dopóki Klient nie ma finalnego produktu nie zamykałem go.
Wszystko było testowane na obrazkach które Klient mi przesłał wraz z specyfikacją za pierwszym razem (przypominam galeria zajmowała poniżej 1 mb) na moich serwerach wszystko było ok. Klient wgrał to na swój serwer - no i niestety musiałem pisać pewne rzeczy od początku - kolejna wersja - u mnie wszystko działa - niby wszystko ok lecz teraz galeria Klienta zajmuje ponad 6 MB ! to juz nie są 3 - 4 sekundy - klient niezadowolony - trzeba pisać od początku, tym razem juz wszystkie obrazki nie ładują się jednocześnie, Klient godzi się na loading... wysyłam finalna wersje.
W tym czasie musiałem się wyprowadzić i zaprzestać prac nad wszystkimi projektami jakie miałem - informowałem oczywiście o tym Klienta.
Cały czas Pan Andrzej Orłowski miał moje portfolio a w nim był numer telefonu - wystarczyło zadzwonić i poinformować mnie ze cos jest nie tak ... ze nie dostał projektu (mail został odrzucony ze względu na swoja wielkość - niestety o tym dowiedziałem się kiedy po kilku miesiącach ponownie podłączyłem się do Internetem - oczywiście wszystko wysłałem jeszcze raz)

Teraz Klient chce zwrotu pieniędzy - strona jest nadal na jego serwerze http://pozytywna.pl/test/ choć twierdzi ze nie jest juz w zaden sposób wykorzystana. Mógłbym oczywiście zwrócić pieniądze - to nie jest problem - rozliczymy zlecenie z początkową specyfikacja - cena jest ustalona. A co z pozostałymi zmianami o których nie było mowy w zleceniu, zmianami które przychodziły w kolejnych mailach ?

Chciałbym wszystkich przestrzec przed takimi sytuacjami i Klientami, nie zaczynajcie prac bez zaakceptowanej finalnej specyfikacji - w trakcie prac upychanie dodatkowej funkcjonalności do wcześniej zdefiniowanej prostej struktury danych niesie za sobą konsekwencje przeanalizowania i czasem napisana kodu od początku, kod robi sie strasznie nieczytelny - poprawianie staje sie coraz bardziej kłopotliwe i czasochłonne.

Paweł Szóstakowski

pebees
03-09-2008, 18:18
(..)niestety o tym dowiedziałem się kiedy po kilku miesiącach ponownie podłączyłem się do Internetem - oczywiście wszystko wysłałem jeszcze raz)

Że, przepraszam, co? Programista tworzący serwisy internetowe co kilka miesięcy łączy się z internetem?


Chciałbym wszystkich przestrzec przed takimi sytuacjami i Klientami, nie zaczynajcie prac bez zaakceptowanej finalnej specyfikacji

To był chyba Twój pierwszy (może większy) projekt, jeśli nie wiedziałeś tego wcześniej...

delfin2525
04-09-2008, 17:27
ja zrobilem sobie taka jak w stopce, jakby ktos chcial to mozemy ponegocjowac

aha dodam ze jestem grafikiem :)

robin102
30-09-2008, 21:02
No i jest !!!
Kolega PIWKOO spisał się na medal. Stronka działa na 102! i wszystko jest po mojemu !
Łukasz to łebski człowiek o wysokiej kulturze osobistej, poczuciu humoru, spokojny i wyrozumiały.
Nie ma w tym ani grama wazeliny. Wszystko to spowodowało, że po kilku nieudanych próbach z różnej maści specami od www wreszcie trafiłem na człowieka rzeczowego z którym da się na spokojnie wszystko zrobić, a łatwo ze mną nie było ;) Naprawdę polecam Łukasza. Jak potrzebujecie zrobić jakąś stronkę to dla Niego nie ma rzeczy nie możliwych :) chyba ;)
Tą drogą podziękować chciałem i polecić.

sote
30-09-2008, 21:45
no to pokaz co udalo Wam sie stworzyc! :)

Adam Trzcionka
30-09-2008, 21:57
też chętnie zobaczę, co tam Łukasz zmajstrował ;-)

piwkoo
30-09-2008, 22:17
Dzięki Robin za miłe słowa ;)

Wam to pewnie chodzi o te zdjęcia Robina, a nie o stronkę :p

robin102
01-10-2008, 09:07
Wam to pewnie chodzi o te zdjęcia Robina, a nie o stronkę :p
A to łobuziaki :)
Stronka jest tylko dla mnie :razz:

mini21
01-10-2008, 09:19
Robin, nie bądź taki.
Pochwal się :p

prz3mo
01-10-2008, 09:37
Robin, nie bądź taki.
Pochwal się :p

mini, nie bądź naiwny. Robin nie pokazał na forum ani jednego zdjęcia, a Ty chcesz by adres strony tu podał ? :)

mini21
01-10-2008, 09:40
Albo założył konto pod innym nickiem i zasypuje forum jakimiś fotami z małpki :p

dorshe
02-10-2008, 14:16
Witam, ja tu głównie to obserwatorem jestem. postów raczej nie piszę,
Ale mogę sie zaoferować do zrobienia stronki. Więcej na pw.


z usmiechem

pinio
02-10-2008, 14:29
Robin nie pokazał na forum ani jednego zdjęcia, a Ty chcesz by adres strony tu podał ? :)
Jak nie pokazał, jak pokazał. Sam widziałem.
Przeszukaj posty Robin102, to może znajdziesz.;) :) Teraz mała podpowiedź. Zdjęcie przedstawia górala grającego na sporym instrumencie. Konwersja BW.

Mam nadzieję, że mnie pamięć nie zawodzi ;)

verus
02-10-2008, 20:26
to po kiego robić stronke jak sie nie chce jej pokazywać ? :-)

stig
02-10-2008, 22:39
to po kiego robić stronke jak sie nie chce jej pokazywać ? :-)No wiesz -- nie wszyscy truskawki cukrem posypuja... ;)

Andy_O
03-03-2009, 10:34
Mógłbym oczywiście zwrócić pieniądze - to nie jest problem - rozliczymy zlecenie z początkową specyfikacja - cena jest ustalona.
Paweł Szóstakowski

Aby sprawę naświetlić do końca: od 1 stycznia 2009 działa moje portfolio: www.andrzejorlowski.com (http://www.andrzejorlowski.com) które wykonałem sam od zera. Oprócz tego jeszcze mała stronka www.pozytywna.pl (http://www.pozytywna.pl).

Strona wykonana przez p. Pawła Szóstakowskiego (po roku prac) nie nadawała się do użycia, a ponieważ nie dostałem zwrotu pieniędzy - nie mogłem przekazać zlecenia komuś innemu. Zmuszony byłem wykonać ją sam.

Kropla
07-03-2009, 01:52
darmowy program połączenie php z sql wszystko w jednej paczce to XAMPP http://www.apachefriends.org/en/xampp.html są wersje na Win i MAC, można zainstalować serwer na własnym dysku co pozwala zobaczyć efekty działań przed pokazaniem stronki światu ;- ) instrukcja jak ustawiać jest tutaj http://forum.tibia.org.pl/showthread.php?t=20479&highlight=XAMPP+%5Bczyli+jak+zainstalowa%E6+i+skon figurowa%E6+Sw%F3j+serwer+FTP%2FWWW%5D
do tego doinstalowujemy open source CMS (system zarządzania treścią) joomla http://www.joomla.pl/ dostępne są darmowe szablony między innymi dla fotografów :)

no i problemy... jeśli ktoś chce postawić środowisko testowe na dysku i ma Vista tutaj jest rozwiązanie problemu z którym walczyłam dwa dni :( http://www.apachefriends.org/f/viewtopic.php?f=16&t=33770&start=0&hilit=vista+Access+forbidden! - ostatni post Izzy to rozwiązanie...

no i tylko "chwilka" pracy i serwis zawsze pod naszym nadzorem ;-)

Kropla
10-03-2009, 00:15
a tak szczerze mówiąc... po tygodniu i czymś co trudno nazwać "stronką" :twisted: właśnie się poddałam... i... oddając szacunek zawodowcom umówiłam z J@sió na wykonanie stronki :-D

velaskez
10-03-2009, 06:50
Albo założył konto pod innym nickiem i zasypuje forum jakimiś fotami z małpki :p

Nie można mieć 2 kont na forum. W sensie bez pozwolenia.
Nota bene...ale kotlet...